Oyuncu Değerleri Hk.


 • Aynı yaştaki iki oyuncudan birisinin defansı diğerinden +1 fazla iken bu iki futbolcunun değeri nasıl aynı olabiliyor? +1 defans fazlası olanın değerinin de fazla olması gerekmez mi? Bu bir hata falan mı yoksa oyunun sistemi mi böyle?0_1516038735905_aynı.PNG

 • Turkish Moderator

  Merhaba @light-asahi Resimde'de görüldüğü gibi defansı az olan oyuncunun orta saha değeri +1 bu yüzden aynı değerde'ler.


 • @cnytakn yanlış gördünüz sanırım Laudrup un hem orta sahası hem defansı +1 puan fazla


 • @cnytakn hücum değerleri ikisinin de eşit 89. fakat alttaki oyuncunun defansı +1 fazla 95. ortalama gücü de zaten 92'ye 91 daha fazla. buna rağmen fiyatları eşit. çok çok önemli bir detay olmayabilir ama bana garip geldi. tekrar bir kontrol edin görseli lütfen.

 • Turkish Moderator

  @light-asahi Merhaba dostum.

  Oyuncu fiyatları 19.3239393 şeklindedir.Ama uygulama ve siteye sadece ilk 4 veya değerine göre veya 3 basamak (1.42m) veya 5 basamak (107.34 m) şeklinde yansır.Yani açıkçası fiyatlar farklidır.oyuncunun tam değeri gözükse idi farkı sizde görebilirdiniz net olarak.iki oyuncu arası +1 fark çok büyük fark olmadığı için bu ilk dört basamağa değil de küsürata yansımıştır sadece.

  Iyi günler.

Log in to reply
 

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.