Hátralévő előkészületi napok

• Sziasztok!
    A "hátralévő előkészületi napok száma" értelmezésében kérnék segítséget. Gondoltam választok egy X csapatot, 4 nap előkészülettel, mivel a múltkor az előkészületi napok számával bajlódtam, igazából akkor sem tudtam pontosan, hogy mit takar a dolog. A 4. nap volt írva, gondoltam belépek, erre pár óra múlva kezdődött is az egész bajnokság. Ebből tanulva, kiválasztottam azt, hogy "hátralévő előkészületi napok:1, aláírtam a szerződést, erre 20 perc múlva indul az egész. :) Jó volna tisztázna, hogy most akkor annyi van hátra vagy azon a bizonyos napon tart az előkészület. :) Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek jó játékot.... :)

• @dj_sunstealer igen,van ilyen de hogy miért,azt nem tudom! Viszont amikor ligát választassz akkor jobb fent van egy kis fül.Ha azt általános nézetbe állítod,akkor láthatod az adott ország összes futó bajnokságát s az ott feltüntetett előkészületi nap valós.Tehát amikor átállítod,láthatsz akár 5 futó ligát is a kívánt országból,viszont azt is látod hogy melyik liga hol tart és hány manager játszik benne.

• Köszönöm szépen a választ :) Magyarán a 2 vagy 3 nappal nem nagyon lehet ráfaragni, mert az köztes megoldás... :D Azért furcsán számol ez a rendszer...pl egy stadionfejlesztésnél nem mindegy, hogy van még 4 napod a kezdésig és meg tudsz ugrani egy szintet. :)

• @dj_sunstealer De lehet ! Nekem már volt hogy aláírtam 3 napos előkészülettel s berakott a 2. fordulóba.Az a legbiztosabb amit leírtam,ott még nem volt fals belépés.Csak néha én is megfeledkezem róla,s mikor belépek akkor ér meglepetés.

• Ok :) Tehát magyarán ha az általános nézetben van olyan, ahol az előkészületi napok száma: 4 akkor remélem annyi is marad még a kezdésig. :D

• Community Manager

Lehet, hogy csak fordítási hiba, pontosan utána kell majd néznem.

• Hungarian Moderator

Hátralévő előkészületi napok: 4
    Hátralévő előkészületi napok: 3
    Hátralévő előkészületi napok: 2
    Hátralévő előkészületi napok: 1, ez már aznap kezdeni fog.

a rendszer visszafelé számol.

• Köszönöm szépen, hogy utánanéztél a dolgoknak. :)
    Bár furcsa, hogy múltkor a hátralévő előkészületi napok száma 4-nél azonnal indult a liga. :(
    A magyar nyelv értelmezése szerint a hátralévő előkészületi napok száma egyértelmű.... szerintem. :)

• Community Manager

Azt hiszem átírtam srácok, de majd kérek valamilyen visszajelzést valakitől a következő csapatválasztásnál.

• Mármint mire írtad át? ;)
    Jelzek mindenképp a következő szezon előtt. :)

• Hungarian Moderator

@scottibrahim
    nézem én is de nem jöttem rá, mit írtál át.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.