transfer ve simulasyon  • Transfer simülasyonları tamamen osm motoru ile alakalıdır. Şansınızı arttırmak istiyorsanız her simülasyon saatlerinde oyuna girmeniz ve listede sürekli 4 oyuncu tutmanız gerekir. Bir oyuncuyu ne kadar pahalıya koyarsanız o oyuncunun gitme süresi o kadar uzayabilir tam aksine bazen de hemen satılabilir. Bu konuda şans farktörü çok önemlidir. ( demişsiniz )
    Simulasyon derken maçın başladığı saat aralığınımı kast ediyorsunuz ? onu nerden izliecegiim vede benim transfer listemde sürekli 4 topçum var genel olarakda onlineyim ve inanın satıllmıyor . arkadaşım 60 m likk adamı 2 saatte satarken 30 m lik adamlarım 5 gündür yatıyor ne yapıcam 😄


  • Turkish Moderator

    @dogiş07

    Transfer simülasyonu günde 8 defa gerçekleşir. Transfer simülasyonunun ne zaman başladığını ise sırasıyla Transfer Listesi > Transferler kısmından liginizde satılan oyuncuları kontrol ederek simülasyonun saat kaçta başladığını anlayabilirsiniz. Başlama saatinden sonra 2 saat aralıklarla 8 defa simülasyon gerçekleşecektir. Bu aşamada simülasyonlarda aktif olmaktan ve listede sürekli oyuncu bulundurmaktan başka çareniz yok. Şansınız bol olsun.


Locked
 

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.