• Turkish Users

    Transfer simülasyonları tamamen osm motoru ile alakalıdır. Şansınızı arttırmak istiyorsanız her simülasyon saatlerinde oyuna girmeniz ve listede sürekli 4 oyuncu tutmanız gerekir. Bir oyuncuyu ne kadar pahalıya koyarsanız o oyuncunun gitme süresi o kadar uzayabilir tam aksine bazen de hemen satılabilir. Bu konuda şans farktörü çok önemlidir. ( demişsiniz )
    Simulasyon derken maçın başladığı saat aralığınımı kast ediyorsunuz ? onu nerden izliecegiim vede benim transfer listemde sürekli 4 topçum var genel olarakda onlineyim ve inanın satıllmıyor . arkadaşım 60 m likk adamı 2 saatte satarken 30 m lik adamlarım 5 gündür yatıyor ne yapıcam 😄


  • @dogiş07

    Transfer simülasyonu günde 8 defa gerçekleşir. Transfer simülasyonunun ne zaman başladığını ise sırasıyla Transfer Listesi > Transferler kısmından liginizde satılan oyuncuları kontrol ederek simülasyonun saat kaçta başladığını anlayabilirsiniz. Başlama saatinden sonra 2 saat aralıklarla 8 defa simülasyon gerçekleşecektir. Bu aşamada simülasyonlarda aktif olmaktan ve listede sürekli oyuncu bulundurmaktan başka çareniz yok. Şansınız bol olsun.