POVESTE DIN 3 CUVINTE

• Probabil ca ati mai vazut asa ceva....dar,in orice caz , am sa va explic regulile.
    Fiecare va incerca sa completeze povestea cu doar 3 cuvinte(in asa fel incat sa aiba logica toata propozitia).
    Am asteptari mari de la voi....poate scriem si un roman

Incep eu primul : In timpuri indepartate

• In timpuri indepartate, cand berea costa

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă.

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint.

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate

• @roberto-ayza said in POVESTE DIN 3 CUVINTE:

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra