Poveste din 3 cuvinte

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat

• English Moderator

@a-lex98 said in Poveste din 3 cuvinte:

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită

• @supernova-8 said in Poveste din 3 cuvinte:

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si

• English Moderator

@bbdanbb said in Poveste din 3 cuvinte:

@supernova-8 said in Poveste din 3 cuvinte:

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea,

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe neaparat orientarea

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe neaparat orientarea catre o cale

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe neaparat orientarea catre o cale ferata din gara

• @dragoslucky said in Poveste din 3 cuvinte:

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe neaparat orientarea catre o cale ferata din gara,pe care o

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe neaparat orientarea catre o cale ferata din gara pe care o dezmembrara unii din

• Romanian Moderator

In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe neaparat orientarea catre o cale ferata din gara pe care o dezmembrara unii din Giurgiu care au mai făcut

• In timpuri indepartate, cand berea costa 10 bani litrul si eu eram beat in permanenta, trăia o fată care avea o rochie foarte frumoasă făcută din argint. Într-o bună zi,fata s-a căsătorit cu vecinul Mitică prietenul meu bun din copilărie, acesta obisnuia sa consume alcool in cantitate industriala, fara sa se gândească la consecintele ce puteau să apară asupra unui corp de om destoinic gata să reînceapă o nouă aventură. Mitică era un uriaş in industria de încălţăminte pentru pitici de gradina. Fata spera la altceva,insa el nu dorea să renunțe avand ca obiectiv inserarea celulitei in programul national de guvernare PSD, la nivelul creierului sau, acesta nici nu stia ca este urmarit de blestemele tuturor oamenilor. Urla, plangea si striga, Jos Dragnea, ba cateodata chiar invoca spirtul Bachusian dar tot degeaba, rămânând fără bere,pus pe fapte bune, datorita faptului mai devreme mentionat. Într-o bună zi, Mitica descoperi ca, avand o revelatie în muzică, acesta mixa manele cu Dani Mocanu și Andreea Bocelli care era prietena cu Andreea Esca prezentatoare care avea propria casa de discuri sperand la castiguri cat mai mari. Insa nu a fost destul de inspirat, așa că a decis să viziteze o femeie țigă renumită care avea si abilități puternice de divinare impotriva barbatilor neseriosi. Asadar dupa aceea, a încercat să schimbe neaparat orientarea catre o cale ferata din gara pe care o dezmembrara unii din Giurgiu care au mai făcut astfel de ilegalitati.

Log in to reply