• Turkish Users

    1 ligde alinan menajer puani nelere bağlıdır?. Hangi etken ne kadar etkiler bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim..


  • Merhaba @forzaeagles

    Sizin takımınızın hedefiyle rakibinizin hedefi de hesaplamaya dahil edilir, daha güçlü takımları yendiğiniz zaman daha fazla menajer puanı alırsınız. Bir galibiyet bir beraberliktan daha değerliyken kaybettiğiniz bir maçtan sonra menajer puanı kazanamazsınız. Oynanan maç bir Kupa maçı olduğu zaman ek bir puan daha alırsınız - atladığınız her tur daha fazla ek puan getirir. Eğer karşılaştığınız takımın başında aktif bir menajer varsa daha da fazla puan kazanırsınız; sadece son üç gün içerisinde oyuna giren kişiler aktif sayılırlar. Rakibiniz olan menajerlerin mac tecrubesi fazlaysa daha fazla menajer puanı kazanır, genellikle maç tecrübesi olarak bilinir. Hedefinize ulaştığınız zaman, hedefinizi geçtiğiniz zaman, şampiyon olduğunuz zaman ve takımınızı bütün bir sezon boyunca yönettiğiniz zaman da sezon sonu bc ile ödüllendirilirsiniz.

    Menajer Puanları oyun motoru tarafından özel olarak hesaplanmaktadır.Bir galibiyete şu kadar puan bir kupaya şu kadar puan gibi bir sayı verebilmemiz mümkün değildir.