Recuperare cont vechi !

• stiu ca ma puteti ajuta , am incercat sa intru cu contul meu ''Luisaooo'' dar nu mai tin minte parola , acest cont nu era asociat cu nici-o adresa de e-mail , as vrea sa imi aflu parola , sau sa o schimb , in orice caz vreau sa am din nou acces la contul vechi .
    PS: mi-am facut un cont nou doar ca sa pot scrie acest topic deoarece trebuia sa imi dau log-in cu un cont de osm ca sa pot face topi , deci nu e nici-o tentativa de cheating sau etc. , sper sa ma ajutati , am muncit mult la acel cont si n-as vrea sa-l pierd, multumesc !

• @luis20033 Incearca sa te autentifici cu facebook-ul.

• nu merge , imi da sa fac alt cont

• Romanian Moderator

@luis20033 said in Recuperare cont vechi !:

stiu ca ma puteti ajuta , am incercat sa intru cu contul meu ''Luisaooo'' dar nu mai tin minte parola , acest cont nu era asociat cu nici-o adresa de e-mail , as vrea sa imi aflu parola , sau sa o schimb , in orice caz vreau sa am din nou acces la contul vechi .
    PS: mi-am facut un cont nou doar ca sa pot scrie acest topic deoarece trebuia sa imi dau log-in cu un cont de osm ca sa pot face topi , deci nu e nici-o tentativa de cheating sau etc. , sper sa ma ajutati , am muncit mult la acel cont si n-as vrea sa-l pierd, multumesc !

Trimite mail la RO.support@onlinesoccermanager.com

Locked