Vilagranglista helyezes?nem csak a pontok alapjan?

• Az lenne a kerdesem hogy mi szerint alakitjak ki a vilagranglista helyezest?
    mert a mi ligankon belul arra lettem figyelmes hogy pl A jatekos 30.000pont es B jatekos 29.000pont viszont a helyezeskulonbseg sokkal nagyobb A 50.000 B 12.000
    sot olyam par is van hogy pl A 18.000pont B 21.000p es a helyezes forditva van a 18k s man elorebb van mint a 21k pontos.
    Feltunt par esetben hogy pl hiaba van kevesebb pontja a B nek de pl tobb elert celja van es lehet azert elorebb?
    Es egy legutolso osszehasonlitasnal akinek kevesebb pontja volt kevesebb elert celja is de viszont tobb nyert trofeaja... es o volt elorebb

Akkor mi is szamit vegulis?
    pontszamok,elert celok,vilaglefedettseg,trofeak, kevesebb lemondas?
    ez mind?

• @francesco-lessini A világranglista ugyanazt veszi figyelembe,mint az országos ranglista.Vagyis csak azt a fiókot nézi ahol a legtöbb managerpontot éred el.Tehát a fiókok pontjai nem adódnak össze,hanem csak 1 fiók van figyelembe véve.Így lehet,hogy a z országos ranglistán valaki akár 3 fiókkal is benne lehet az 50-ben.,de a legelőkelőbb helyezéssel a lewgtöbb pontot elérő fiókja van..ez lehet akár a 3. vagy 4. is nem feltétlenül az 1. fiók.Acímek ,célok nem befolyásolják konkrétan a világranglista helyezést.Hiszen egy 15-ös célú csapattal szerezhetsz több managerpontot bajnoki cím nélkül is,mint egy 3. célúval.

• @star-wars-67
    Ez vilagos volt eddig is hogy mindegyik accountnak megvan a kulon pontja es kulon helyezese...
    de chrome bol belepve!!!
    epp most vettem eszre hogy ha ramegyek egy man profiljara a fiokok pontjait irja kulon kulon viszont a helyezeseket mar nem irja mint regebb...
    egyszeruen a 4 fiokbol a legjobb helyezest irja az osszes fiok mellett!!!

konkretan a problemam az volt hogy approl checkoltam le a ligan beloli ellenfeleimet es az app hibaja az hogy megfigyelheto ha megnezitek 1 man profiljat appon es chrome on is hogy a helyezes megegyezik viszont az appon a pontszamot az 1.es fiok adja es nem az ami alapjan van a helyezesed pl van akinek a 2ik 3ik fiokja az erosebb es a helyezese az alapjan van de appon nezve a pontjait a 1es fiok mutatja igy becsapos a dolog de mar kideritettem hogy mi a baki!!!

• Community Manager

Örülök, hogy érted, mert az utolsó három soros mondatodat sajnos nem sikerült értelmeznem. 😞 Képekkel egyszerűbb hibákat jelenteni.

• @francesco-lessini
    Bocsanat,elnezest igazad volt!!!
    kepekkel egyszerubb megertetni magam!!!
    Tehat az elso kepen vagyok en Francesco Lessini man 29k pobtal es ligatarsam szibuka 27k pontal.
    Az app rol latott pontok alapjan en kene elorebb legyek a vilagranglistan!!!
    erre en 51k es szibuka 40k
    Anszolut erthetetlen volt app rol nezve!!!
    A 2ik kep meg szibuka profilja chrome rol nezve.
    Jol latszik h aza pontszam ami app on lathato az az 1es fiok pontjai.
    Es ami a helyezeset adja az pedig a 2ik szamu fiokja 30k val!!!!
    most mar ertheto a hiba ami az app on eszlelheto???

Locked

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.