Ora incepere meciuri in liga

• Salut! Am tot incercat sa gasesc un topic care sa faca reverire la ora de inceput a meciurilor in diferite ligi. Eu si amicii mei ne-am confruntat cu o problema in ultimul campionat(Italia)...ora meciurilor era la 22:30(ora romaniei)...se poate cumva modifica aceasta ora? Sau sunt prestabilite de joc? Spre exemplu acum vrem sa intram in Spania...care ar fi ora meciurilor in spania? Sau o putem modifica de la inceput?

• Community Manager

Salut. Orele de inceput ale ligilor sunt in functie de serverul pe care te afli. In principiu, simularile incep undeva dupa ora 20, indiferent de liga, si tin pana in jurul orei 23:30. Nu poti control cand incepe liga ta.
    Ce poti face e sa creezi o liga cat mai devreme, dupa terminarea simularilor (adica in jurul orei 23:30), si ai mari sanse ca liga ta sa inceapa dupa ora 20.

• Multumesc pentru raspuns

• @vlad-i said in Ora incepere meciuri in liga:

Salut. Orele de inceput ale ligilor sunt in functie de serverul pe care te afli. In principiu, simularile incep undeva dupa ora 20, indiferent de liga, si tin pana in jurul orei 23:30. Nu poti control cand incepe liga ta.
    Ce poti face e sa creezi o liga cat mai devreme, dupa terminarea simularilor (adica in jurul orei 23:30), si ai mari sanse ca liga ta sa inceapa dupa ora 20.

Locked