• Turkish Users

    Bulunduğum ligdeki kullanıcı hem Bursaspor'u idare ediyor hemde Kayserispor'u. Lige Bursa ile başlayıp sonradan Kayserispor'u da aldı. Ve hatta alır almaz da 19 yaşındaki kaleci Lafont'u ve 90+lık Pjanic'i minimum fiyata alıp 32 yaşındaki Sow'u maksimum fiyata sattı. Bu transferlerin hepsi de ligde daha iddialı konumdaki Bursaspor lehine oldu. Ben bunu deliller sunarak 3 kez şikayet etmeme rağmen hala bir gelişme ve hatta cevap dahi yok. Neyi bekliyor Allah aşkına adamın hile yaparak şampiyon olmasını mı?
    Zamanında hile yapan adama şikayetlere rağmen müdahele edilmediği gibi ilk günden bu güne oyunda mağdur olan diğer kullanıcılar da yaşadığı mağduriyetle kalıyor. Bir an önce çözüme kavuşturun lütfen şu sorunu.


  • @mbediroglu58 evet Bursaspor'un yapmış olduğu transferler incelendiğinde hile illegal transferler apaçık ortada. Lakin bunu raporladıktan sonra mail adresinize gelen aktivasyon mailini onayladınız mı? Çünkü aktivasyon mailini onaylamadıysanız raporunuz işleme girmez.

  • Community Manager

    @mbediroglu58 Merhaba

    Raporunuzu göndermişsiniz fakat mailinize gelen linkten onaylamamışsınız. Onaylamadığınız raporlar maalesef sistemimize düşmüyor.