Liglere Özen Gösterilmiyor. (Logo-Kadrolar)

 • Turkish Users

  Bugün destek konusunda da farklı bi sorunla topic açtım. Burda da öneri mi dersiniz artık sorun mu şikayet mi siz karar verdin admin arkadaşlarım. Avrupa Şampiyonası A isimli ligi açtım ve Bayern Münih takımını aldım. Normalde Bundesliga'da Bayern Münih'in logosu gayet var kocaman ve OSM ile iş birliği içinde tüm Bundesliga takımları. Onu geçtim kadrolar bile neredeyse güncel değil. Gerekli özen gösterilmiyor Türkiye Süper Lig'de mesela Arda Turan Başakşehir'e transfer olur olmaz eklendi. Bu ilgi özen niye belli başlı liglere gösteriliyor? Bu konuda bir şeyler yapılırsa sevinirim çünkü oyun zevkimi götürdü bugünkü bu olaylar.

 • Turkish Users

  Ayrıca Javi Martinez isimli oyuncu defans olarak gözüküyor ama normal Bundesliga'da böyle bir hata yok kendisinin mevkisi defansif orta sahadır. Ve oyuncu güçleri çok farklı kendi liglerindekine göre. Bunların düzeltilmesini istiyorum.


 • @kaan-mart Javi Martinez'in baş mevkisi defansif orta saha olabilir fakat geçen sene oynadığı maçların tamamına yakınını stoper olarak oynadı. Fifa18 kartına bile bakacak olursan oyuncu stoper olarak gözüküyor. Bu sene ağırlıklı olarak defansif orta saha oynuyor ama oyuncuların mevkilerini her 6 ayda bir güncellemek zor olsa gerek. 👍

 • Turkish Users

  @sirmehmetali Bunu geç logolar? Ben böyle özensiz bir lig görmedim OSM'de bir daha oynamicam Avrupa Şampiyonalarında.


 • @kaan-mart Tüm takımların logoları için kullanım hakkı olmadığı için bu şekilde tercih edilmiş olabilir. Tam bilgi sahibi olmadığım için diğer soruna cevap verdim.

 • Turkish Users

  @sirmehmetali Hocam cevap yazmadan önce biraz araştır gir bak istersen. Juventus da aynı ligde bizimle oynuyor gayet kocaman logosu var. Özensizlik ilgisizlikten başka bir şey değil bu.

 • Turkish Users

  ben de bu ligi oynuyorum şu an. Arda turan mevzusuna katılıyorum. Gördüğümde şaşırmıştım. Transfer konusunda ilk defa böyle bir hata gördüm oyunda