• Önceden oyuncuların tümünü yaşına ve özelliklerine göre sınıflandırabileceğimiz bir site vardı ve bu siteden yardım alarak oyuncu getiriyorduk. Şuan öyle bir site var mı? Yoksa da neden yok, istediğimiz özellikte oyuncular getirmek daha kolay olmaz mıydı?


  • @sirmehmetali Merhaba
    Yeni sürümle beraber artık o işlem kaldırılmıştır. Şimdi ki sistem de belirlediğiniz kriterlerde size 3 tane oyuncu sunmaktadır. Fakat bu istediğiniz oyuncu değilse kaşifin eli boş dönmemesi adına belirlediğiniz kriterlere en yakın olan oyuncuları bulup size sunmaktır


  • @osmsüpermenajer Cevap içi teşekkürler fakat demek istediğim şu. iOS ile birlikte istediğimiz oyuncuyu yüksek ihtimalle getirebiliyoruz çünkü ligini ve milletini de belirtiyoruz. Yani ben oyuncuyu getirmeden önce bir sitenin yardımı ile birlikte istediğim özelliklere en uygun olarak seçip o şekilde istesem. Çünkü tüm oyuncuların gücünü ve özelliğini bilmek imkansız. Mesela H.Bellerin'i getirmek istiyorum fakat oyuncunun gücünü bilmiyorum. 80-90 işaretlediğimde istediğim oyuncu gelmeyecek çünkü oyuncunun gücü 90. Ama tüm oyuncuların gücünün bulunduğu bir site olsa oradan yardım alabilirdik.


  • @sirmehmetali Merhaba
    Buna benzer bir uygulama Google Play'de mevcut eğer android kullanıyorsanız birazda olsa işinizi görür.