Nem tudok csomagot vásárolni

• Egy hete nem tudok csomagot venni..Mi lehet a hiba?Tud valaki segíteni?

• Community Manager

A beérkező e-mailedre is írtam már, hogy több információ kellene. Melyik országból próbálsz rendelni? Melyik fizetési opciót használod? Melyik csomagot próbáltad rendelni és hányszor? Kártyával fizettél vagy SMS-t küldtél?

• @scottibrahim Szia!Magyarországról próbálok rendelni,Hitelkártyáról,MASTERCARD,Sajnos -érdekes módon-csak a legnagyobb csomagot tudnám megvásárolni,de ezt nem akarom,azösszes többinél hibát jelez...legalább 20-szor próbáltam már..hibát jelez..Természetesen kártyával szoktam fizetni eddig is...

• Community Manager

Egyik rendelés után sem fizettél?

• Mivel nem engedi a fizetést,nem tudtam fizetni....6 éve játszom ,még ilyen nem történt..egy hete nem történik semmi...ha így marad kiszállok...

• Hogyan tudok az alkalmazás fejlesztőihez fordúlni....Mérges vagyok,mert itt nem történik semmi...!!!!Hibajavítási szándék0!!!!

• Community Manager

Végtelenül sajnálom, de be kell érned velem. Arra esetleg nem gondoltál, hogy nem nálunk van a hiba? Eddig ugyanis csak te vagy az egyetlen, aki jelezte a problémát. Ha gond lenne a fizetési rendszerrel, már rengeteg hasonló hozzászólás érkezett volna az ügyben.

• Szeretem,ha hülyének néznek...de én nem változtattam semmilyen beállításon!3 napja még a legnagyobb csomagot el lehetett érni,de tegnap óta azt sem..persze én egy kissebb csomagot szerettem volna venni,mint ahogy mindig..soha nem volt probléma..Minden csomagnál pontosan ezt írja ki:"Hiba! Nem teljesűlt a vásárlás:Az alkalmazástól nem sikerűlt megkapnunk a vásárláshoz szükséges minden információt.Ha továbbra is ezzel a hibával találkozol,fordúlj az alkalmazás fejlesztőjéhez." ennyi!...akkor ,hol is lehet a hiba???!!!

• Szervusz!
    Senki nem nézett téged hülyének!!Miért állítod ezt???
    Én a te helyedben felhívnám a bankot aki adta a kártyát,hogy lehet e ott a baj! Mert igenis lehet,hogy a bankodnál szúrtak el valamit!
    Ha tudod az időpontokat,azt mond el a bankodnak,és ők is utána tudnak menni,hogy egyáltalán hozzájuk elment e a vásárlási szándékod!
    Mert igeni lehet hogy nálad(bankodnál) van a hiba!! 😉

• @mr-zsolt-sebe esetleg próbáld ki egy másik böngészővel....nálam van ami nem működik a Chrome-al viszont a Microsoft Edge-nél jó

Log in to reply