• Turkish Users

    iş kulübünden ortadaki seçenekten yaptığım bir görevin boss coinleri hesabıma geçmedi ve gönderdiğim mail e red kararı çıktı saniyeler içinde. Kanıt olarak tarih vs istiyorlar fakat iphone 5 kullanıyorum ve tek fotoğraf seçeneği sunuyor tek fotoğrafta görevi tamamladığıma dair mi fotoğraf koyayım satın alma geçmişini mi yada bunun gibi birçok açıdan kanıt olabilecek fotoğraf mı koyayım bilmiyorum. yaklaşık 1 aydır uğraştığım bu mesele şuan komple çöpe gitti bunu nasıl çözücez ekstra birkaç mail attım fakat hala cevap gelmedi.


  • Yaptığınız seçenekte boss coinsleri neyi gerçekleştiriseniz geleceği yazar. Tamamlanan görevin ekran görüntüsünü gönderiniz. Ancak daha önce tamamlanmış bir görev için aynı kişiye 2. boss coins verilmez. Bu tamamen sponsorların sorumluluğundadır.

  • Community Manager

    @aymakmm said in Boss coin sorunu:

    Yaptığınız seçenekte boss coinsleri neyi gerçekleştiriseniz geleceği yazar. Tamamlanan görevin ekran görüntüsünü gönderiniz. Ancak daha önce tamamlanmış bir görev için aynı kişiye 2. boss coins verilmez. Bu tamamen sponsorların sorumluluğundadır.

    ☝ 👍