Dzięki OSM teraz możesz sam(a) zagrać w Mundialu


 • Wszyscy kiedyś marzyliśmy, aby wystąpić na Mundialu w roli zawodnika ukochanej reprezentacji. Dzięki OSM to jest możliwe, ale jak to będzie wyglądało?

  Prawdopodobnie będziesz się przepychać na polu karnym z Ronaldo, Twój strzał obroni De Gea, będziesz musiał uciekać przed agresywnymi wejściami Kante, może Dybala założy Ci siatkę, a Twoje podane przechwyci Fernandinho. Później zapewne przegrasz sprint do piłki z Mo Salahem, oszuka Cię Hazard, przegrasz pojedynek główkowy z Kane’m, Twoją centrę wybije D. Sanchez i znowu za plecami zostawi Cię Modric i w końcu znowu pewnie dasz się nabrać na markowane podanie Özila.

  Ale jesteś menadżerem i masz wyjątkową okazję trenować gwiazdy światowej piłki. Aby wygrać jako zawodnik wybranej przez siebie reprezentacji na Mistrzostwa Świata, musisz tylko zebrać te 11 gwiazd Mundialu w swojej własnej drużynie OSM!

  Począwszy od 7 czerwca aż do inauguracji Mistrzostwa Świata w Rosji 14 czerwca możesz zbierać te gwiazdy. Piłkarzy biorących udział w konkursie łatwo rozpoznasz po gwiazdkach, które zdobią ich zdjęcia.

  0_1528362729835_0f989f99-77d8-48eb-94e7-fc3ad3b830b2-image.png

  Ze wszystkich menadżerów, którym uda się pozyskać te gwiazdy piłki do ich drużyny, jeden zostanie wylosowany i dołączy do wybranej przez siebie reprezentacji na Mistrzostwa Świata w OSM. W tym celu będziesz poproszony o nadesłanie swojego zdjęcia. My zaś stworzymy odpowiednie statystyki.

  Dodatkowe zasady gry:

  • W konkursie liczą się wyłącznie drużyny rywalizujące w ligach OTWARTYCH dla wszystkich (ligi prywatne tym razem nie biorą udziału).
  • Osoby grające nieczysto oczywiście zostaną rozpoznane i wykluczone.
  • Do udziału w konkursie można przystąpić wyłącznie od 7 do 14 czerwca.