Razboi ?

• A zis un moderator ca pot sa dau razboi intre echipaje de pe calculator , dar nu gasesc nicaieri de unde pot sa dau razboi de pe calculator . Imi spune si mie cineva cum se face ?

• @alextivadar said in Razboi ?:

A zis un moderator ca pot sa dau razboi intre echipaje de pe calculator , dar nu gasesc nicaieri de unde pot sa dau razboi de pe calculator . Imi spune si mie cineva cum se face ?

Eu stiu ca doar de pe aplicatie merge sa joci o batalie "razboi" intre echipaje pe stilul nou. Cele 5vs5 meciuri doar cu adversarii. Daca ti-a zis vreun coleg altceva te rog contacteaza-l sa iti explice

A zis un moderator ca pot sa dau razboi intre echipaje de pe calculator , dar nu gasesc nicaieri de unde pot sa dau razboi de pe calculator . Imi spune si mie cineva cum se face ?

https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/33733/razboiul-echipajelor

daca te referi la acest raspuns, vreau sa iti mentionez ca se referea la bataliile clasice CB-uri , care se joaca dupa regulile Battlepedia , ceea ce este altceva
    Ai aici linkul Battlepedia https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/2093/battlepedia?page=1
    Battlepedia este regulamentul bataliilor CB-uri , asa cum se juca inainte, pana sa apara aceste Razboaie care nu au nici o treaba cu batalile clasice, in sensul ca nu se pot face strategii ale jocului

• @foică
    Sfatul meu este ca daca vreti sa simtiti gustul adevarat al jocului , jucati bataliile clasice , acele CB-uri " Crew Battle" care sunt mult mai complexe si necesita mai multa materie cenusie decat gluma asta de Razboaie care nu au nici-o satisfactie

• ok sa vad daca pot da acel CB ca nu ma descurc cu pc-ul

@foică said in Razboi ?:

@alextivadar said in Razboi ?:

Eu stiu ca doar de pe aplicatie merge sa joci o batalie "razboi" intre echipaje pe stilul nou. Cele 5vs5 meciuri doar cu adversarii. Daca ti-a zis vreun coleg altceva te rog contacteaza-l sa iti explice

Intre timp s-a implementat si pe varianta web obtiunea bataliilor de pe pagina echipajelor

Voi inchide acest topic

Locked