Oyunda yeniyim, sezon bitince ne oluyor ve fazlasını sordum


 • Merhaba arkadaşlar. Ben eski bir oyun düşkünü abinizim. Öylesine ararken bu oyunu keşfettim ve tahminen 10 gün filan oldu. Bir ligde Galatasaray'ı seçmiştim, sonra 2 gün mü ne geçince bir takım daha aldım, sonrasında da facebook'u bağlayınca mı ne 4 takım hakkım da açılınca, oralara da takım aldım. İlk günlerde ligdeki hemen hemen tüm takımlar menejerlerce yönetilirken, şimdi tek tük oyuncu tarafından yönetilen takım kaldı. Çoğu bot takım oldu.

  1- Diyelim ben ligleri tamamlamadan ayrıldım, o zaman ne oluyor? 1. haftadan yeni lig seçebiliyor muyum?

  2- Diyelim ki ben ligi tamamlamayı seçtim. Büyük olasılık lig bitene kadar antrenman sahasını tamamlayacağım, kapasiteyi arttıracağım belki tamamen vs vs. Tabi bu arada takım değerim de belki yarım milyar olacak ama diğer takımların çoğu bot olduğu için başladıkları gibi kalacaklar. Bu şekilde ligi bitirip, yeni sezona aynı takımla devam edersem ne olacak? Diğer takımlar yine güçsüz kalacaklar. Yine onları yöneten menejerler olmayacak mı yoksa yeni sezon başlarken hocalar gelir mi? Bi de benim yaptığım kadro değeri, stad, antrenman sahası gelişmelerim aynen kalır mı, yoksa her sezon 0'dan mı başlıyor?

  3- 4 takımı da Türkiye 1. liginden aldım ama birbirleri ile aynı ligde oynamıyorlar. Bu oyunun mantığı ne? Yeni başlayanlar ligleri doldurdukça yeni lig mi açılıyor?

  4- Hedef ne olmalı? İttifaklara girip, başka ittifaklara karşı liglere mi girmek en güzeli, ne bileyim Avrupa, Dünya Şampiyonlarna mı katılmak en keyiflisi. Neyi hedeflemeliyim? Sevdiğim için ek ödüller için epey uğraştım 1500 coinsten fazlası birikti ama 1. takım dışındaki diğer takımlar için coin harcamamaya gayret ediyorum. Sadece transferden transfere 1 coin.

  Yönlendirmelerinize açığım, teşekkürler.


 • @Burak-Fuat-KEYLAN Sorularını Tek Tek Cevaplayacağım

  1- Ligleri tamamlamadan ayrılsa menajer puanı gelmez menajer puanıda sıralamnı etkile ne kadar menajer puanın fazla olursa o kadar iyi sıralman olur ligden ayrılmanı önermem ve ayrıldığındada ister 1.haftadan iste 10.haftadan isterse sezon öncesinden başalyabilirsin farketmez.

  2- Herşey Sıfırlanır Kadro Değerinden Tut Menajerlere Kadar Hiçbirşey Kalmaz Her sezon herşey yenilenir ligi bitirdiğinden yeni menajerler gelir

  3- Yüzlerce Belkide Binlerce Aynı Ligden var bu normal birşey eğer tek bir lig oslaydı pek fazla menajer olmazı bu yüzden çok fazla lig açılıyor yani hepsinde aynı ligde olamazsın imkansız sürekli yeni lig açılıyor her lig farklı hespinde farklı menajerler var ama takımlar aynı.

  4- Orası sana kalmış birşey sana tavsiyem 1. hesabından hedefi yüksek takım alıp yüksek menajer puanı kazanıp sıralama yapman 2-3 ve 4.takılmarındana istediğin bir takım ile bir ekibe girip orada savaşırsın savaş mevzusunu anlatmak uzun hikaye bir ekibe gir onlar sana anlatır geriye kalann 2 takımlada zevkine göre istediğini alabilirsin.

  Umarım Yardımcı Olmuşumdur


 • Harikasın hocam, hızına da hayran oldum. Cevaplar için çok teşekkür ederim. Bu arada ben bu başlığı açarken Türkçe forum ve destek bölümünü gördüm, başlığı açtıktan sonra da o bölüme yönlendim, bolca merak ettiğim sorulara cevap buluyorum. Ayırdığın zaman için çok teşekkürler, bol şans ve eğlenceler hocam. İyi akşamlar.

  @bekirsezgings said in Oyunda yeniyim, sezon bitince ne oluyor ve fazlasını sordum:

  Yüzlerce Belkide Binlerce Aynı Ligden var bu normal birşey eğer tek bir lig oslaydı pek fazla menajer olmazı bu yüzden çok fazla lig açılıyor yani hepsinde aynı ligde olamazsın imkansız sürekli yeni lig açılıyor her lig farklı hespinde farklı menajerler var ama takımlar aynı.


 • Cevap için teşekkürler.

  Iyi forumlar dilerim. 🖒