Navigation

    • Login
    • Search

    Manager Punten

    Hulp
    4
    6
    475
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Rakone_NL
      Rakone_NL Dutch Users last edited by

      Ik heb al bijna 2 jaar niet gespeeld en ik heb geen managerpunten meer. Vroeger had je een seizoenskaart nodig geloof ik om die te zien, hoe krijg ik ze nu weer ?

      1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • Pondboy_NL
        Pondboy_NL last edited by

        De managerranking van Online Soccer Manager werd dus jarenlang gedomineerd door een klein groepje managers die zich lang geleden ingeschreven hebben. De meeste managers zelfs nog voor 2005. Voor andere managers was het vrijwel geen doen om ooit in de buurt van de top te komen. Hier hebben we nu iets aan gedaan. Je managerranking wordt namelijk een klein beetje anders berekend. De managerpunten die je recent vergaard hebt, tellen voor 100% mee. Echter, punten die langer geleden behaald zijn zullen minder mee gaan tellen voor je ranking. Met andere woorden, de regel is: hoe recenter je punten behaald zijn, hoe meer ze meetellen voor je ranking. Alle punten die je behaald hebt tellen overigens nog mee, alleen tellen 'oude' punten dus minder. Om precies te zijn: de punten van de laatste 180 dagen tellen voor 100% mee. Daarna worden de punten 520 dagen steeds iets minder waard tot ze uiteindelijk nog voor 1% meegeteld worden. Alle punten ouder dan 700 dagen tellen mee voor 1%. Managers die langer dan een maand offline zijn geweest, worden niet meer in de ranking opgenomen, nog een kans voor actieve managers om hun ranking te verbeteren.

        Spelen met plezier doe je bij :Osc Pleasure > https://www.onlinesoccermanager.nl/Crew/#customhtml

        1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • Rakone_NL
          Rakone_NL Dutch Users last edited by

          Bedankt voor je antwoord. Betekent dat ik al mijn managerpunten dus kwijt ben omdat ik 2 jaar niet online ben geweest?

          Pondboy_NL FC Eddie_NL Silvester J_NL 3 Replies Last reply Reply Quote 0
          • Pondboy_NL
            Pondboy_NL @Rakone_NL last edited by

            @rakone_nl

            Niet allemaal, morgen zal je zien dat er nog een x aantal mp over zijn

            Spelen met plezier doe je bij :Osc Pleasure > https://www.onlinesoccermanager.nl/Crew/#customhtml

            1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • FC Eddie_NL
              FC Eddie_NL Moderator NL @Rakone_NL last edited by

              @rakone_nl

              Zie bovenstaand. Wanneer je dan weer een keer inlogt zou je 24 uur later weer je managerpunten moeten zien. Er zit op dit moment wel een bug in waardoor alle managerpunten op 0 blijven staan. Het zou dus kunnen dat je managerpunten niet zichtbaar worden. Dit is een bekende issue en wordt aan gewerkt.

              1 Reply Last reply Reply Quote 1
              • Silvester J_NL
                Silvester J_NL Community Manager @Rakone_NL last edited by

                @rakone_nl
                Je managerpunten staan sinds vandaag weer op je profiel en je staat ook weer in de ranking opgenomen. Daarom zal ik bij dezen je topic sluiten.

                Community Manager: OSM NL

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • 1 / 1
                • First post
                  Last post