Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018

• @dovco_handf Dzięki za wyróżnienie i wynegocjowanie nagród. 🙂

• @Dovco_HandF Dzięki bardzo za wyróżnienie choć za wiele to się już w finałowej batalii nie udzielałem,no chyba,że w tę nagrodę wliczono też mój rekord 21 meczy z rzędu bez porażki 😄

• @dovco_handf fajnie, że poszły nagrody ale za 1 miejsce 1500 a za 3 50? Trochę śmieszne mogłeś to w jakiś bardziej sprawiedliwy sposób podzielić.. Do tego osoba z 4 msc nie dostaje nic a 5 magic 100 BC jako odkrycie turnieju a @Marcin657827 50bc? Co nie którzy z pewnością czują się urazeni takim podziałem...

1.1000BC
    2.500BC
    3.250BC

MVP. 250BC
    Zdecydowanie lepiej by to wyglądało i bardziej sprawiedliwie 😉

• Community Manager

@daroo933 I znowu kłania się czytanie ze zrozumienime i czepianie się wszystkiego, czego się tylko da. Chyba najlepiej będzie zorganizować następny turniej bez nagród 😏
    Sprawdź jakie nagrody były rok temu lub dwa lata. Zawsze najważniejszy jest zwycięzca, to jego historia zapamięta i on zawsze dostaje najwięcej. Reszta jest tłem i otrzymuje symboliczne nagrody.
    Odkrycie turnieju jest z innej puli, przecież wyraźnie napisałem. Rozdzieliłem nagrod tak jak mi zaakceptowano - osobiście chciałem 10 x tyle dla każdego. Nie dało się. Jest jak jest, inaczje nie będzie.
    Rozumiem, że ci się to nie podoba i nie ma tak, żeby zawsze wszystko wszystkim odpowiadało.
    Pozdrawiam, zamykam i do zobaczenia za rok 👌.

Locked