• Yaklaşık 2 hafta önce ''bedava''kısmından ortadaki elemana basıp lords mobilin 2500 küsür bosscoinlik ''Kaleni 14 levele yükselt'' görevine tıkladım YÖNLENDİRDİĞİ YERDEN İNDİRDİM.ve yaklaşık 1 hafta gibi kısa sürede 14 level YAPTIM üstelik oyunda paket de satın aldım.1 gün bekledim gelmesini sonrasında ''bosscoinin mi eksik'' kısmından son durumu inceledim ''sırada incelenecek''gibi bir bekleme durumundaydı o kısımdan ticket yolladım ve görevi tamamladıgıma dair ekran fotograflarımı paylastım.1 gün sonra tekrar ''bosscoinin mi eksik'' kısmına gelip son duruma baktım ve şunu gördüm ''incelendi ve reddedildi''.?!?!?!?
    Verilen görevi layıkıyla yerine getirdim ben kendi görevimi yaptım.onlara google play yorumlar kısmından bu durum hakkında yorum bıraktım.mail de attım.
    mailime cevap verdiler ve ''beklemelisin bossconin mi eksik kısmından son durumu takip edebilirsin''diyerek aldırmayarak bir cevap verdiler. ve'' sorunun bize ait olmadıgını oyun saglayıcıları tarafından da yönetildiğini bilin'' dedi.tekrardan durumu belirtim red aldıgımı söyledim.şuan mesaj bekliyordum o taraftan ve sizden de yardım istiyorum.Yüksek ihtimal bunca yazının altına ''Bizlik bir durum yok gerekeni oynadıgınız oyun firması ile tartışın,görüşün'' gibi bir cevap vericeksiniz biliyorum ama bir şansımı deneyeyim dedim.Ben gerekeni yaptım ve onların da işlerini adam akıllı yapmasını istiyorum.Lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim sevgili Gamebasics Ekibi!!!
    Saygılar


  • @ᔕi̇ᑎᗝᑭᒪᑌ-ƽ7 Merhaba,

    İş Kulübünde yer alan teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Teklifin durumunu kontrol etmek için teklif duvarının içerisinde alt tarafta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız. Eğer teklifin tamamlanmasının üzerinden çok zaman geçmiş ise teklifi yapan firma ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. (bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilmektedir)