Projeckt:Polskie Moba Mobilne

• Witasz all

Mam 2 projeckt a dokladnie project zrobienia w pełni polskiej gry moba a wyrózniac sie bedzie tym ze gra bedzie grana i na online i na singlu(to sotatnie jest dla tych co neta nimajom)zeby nie bylo sam nie bede tego robic wiedz potrzebuje pomocy wiedz jak ktos by mnie wesprzył to bede wdzeczny i wogole lub wy admini i modki mozecie to zrobic?

ps:ten pomysl powstal dzis wiedz nimam nawet pomysla na nazwe tej gry

• Polish Moderator

@dragonos Czy ty znowu mówisz o wyprodukowaniu nowej gry? Czy o OSM i grze bazie tego, co już jest?

• @dragonos nie rozumiem o co chodzi

• @dragonos said in Projeckt:Polskie Moba Mobilne:

Witasz all

Mam 2 projeckt a dokladnie project zrobienia w pełni polskiej gry moba a wyrózniac sie bedzie tym ze gra bedzie grana i na online i na singlu(to sotatnie jest dla tych co neta nimajom)zeby nie bylo sam nie bede tego robic wiedz potrzebuje pomocy wiedz jak ktos by mnie wesprzył to bede wdzeczny i wogole lub wy admini i modki mozecie to zrobic?

ps:ten pomysl powstal dzis wiedz nimam nawet pomysla na nazwe tej gry

Zanim zabierzesz się za robienie gry to najpierw naucz się pisać po polskiemu ;-) :-)

• Polish Moderator

@dragonos
    Ja ci proponuję, żebyś założył swojego bloga z twoimi złotymi myślami:
    :arrow_forward: Zakładanie bloga
    I tam spisuj wszystko. Ktoś kiedyś się tym zainteresuję i zrobi grę wg twoich pomysłu, a ty dostaniesz tantiemy i do końca życia będziesz mógł bąki zbijać. Jestem tego absolutnie pewien. Ale proszę cię, nie zakładaj więcej podobnych tematów bo ci gwarantuję, że GameBasics nie pójdzie w to, a ja będę musiał ci zamykać wątki i dać potem bana za spam. Oni mają tylko klapki na oczach i nic poza OSM ich nie interesuje. OK?:laughing:

• Jesteś może bratem Klocucha12?

• @ToomAnyWays Czemu myślisz że jest bratem Klocucha12?

• @kuba-fala Jakoś tak mi się skojarzył z nim ;)

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.