• Turkish Users

  Savaşlar iki ekip arasında olan taktiksel mücadele olarak tanımlanabilir. Şuan ki sistemde osm savaşa giren tüm menajerlere takımları random olarak veriyor. Ancak A ve B takımları olarak sadece grupları ekiplere verse ve ekiplerde o takımları kendi aralarında stratejik olarak paylaşsa daha doğru mücadele olur diye düşünüyorum.


 • @deanfallen bence olumsuz böyle rekabet daha fazla diğer türlü güçlüler yüksek hedef güçsüzler düşük hedef alıp oynucak bu şekilde herkes aktif olmalı


 • Merhaba @deanfallen

  Öneri olumsuz. Sebebi, herkese rastgele takım gelmesi bir menajerin bütün koşullarda, güçlü ya da güçsüz her türlü takımi ekibi adina puan kazandirmaya yönelik yonetebilme kabiliyetini amaclamaktir. Strateji konusuna gelecek olursak strateji sadece taktikten ibaret değildir birlikte koordineli hareket edebilmek onemli, ekip içi her türlü transferlerde herhangi bir cezai yaptirim uygulamiyoruz. Güçsüz takimlari ekip içi strateji ile güçlendirebilmek güçlü takımlar ile dengeleyebilmek adina buna izin veriyoruz. Ekip içi iletişim ve yardımlaşmaniz iyiyse oyuncu alışverişi yaparak dogru strateji ile güçsüz takimlari da güçlendirebilirsiniz.


 • @deanfallen bu konuda Bende olumsuzum bizim kendi ekibimizin gurup sayfası var her türlü taktiksel alış verişimizi ordan yapıyoruz ve arkadaşlarımız gayet uyum içerisinde vede herhengibi bir sorunda çıkmıyor zaten.


 • Kura ile belirlenmesi yerinde bir seçenek bence. Önerinize olumsuzum. Benim savaşlarda yanlış bulduğum tek konu 10 karşılaşmada 6 kez kamp kullanılabilmesidir. Konusu açılmış ve olumlu karşılanmıştı halen bir gelişme olmaması üzücü...


 • @deanfallen
  Sürekli hedef 9 gelen birisi olarak sonuna kadar olumluyum 😄

 • Turkish Moderator

  Olumsuz 👎 Şu anki sistem gayet iyi her menajerin bütün hedeflerde taktik ve strateji kurma becerisini geliştirmeye yönelik.


 • Merhaba @deanfallen

  Düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Önerileriniz bizim için degerli. Öneri gerekli ilgiyi görmediğinden dolayi başlığı kapatiyorum.