Cont suspendat

• Am o problema, contul meu a fost suspendat pentru "conturi multiple", insa eu n-am avut mai mult conturi. Tipul de pe locul 3 mi-a dat mesaj si mi-a zis ca ma ajuta sa-l bat, asa ca mi-a vandut ieftin 2 jucatori. Intrebarea mea este: Am vreo sansa sa-mi deblocheze contul? Mersi!

• Pai si contul acesta al cui este?

• @fitzek97 said in Cont suspendat:

Am o problema, contul meu a fost suspendat pentru "conturi multiple", insa eu n-am avut mai mult conturi. Tipul de pe locul 3 mi-a dat mesaj si mi-a zis ca ma ajuta sa-l bat, asa ca mi-a vandut ieftin 2 jucatori. Intrebarea mea este: Am vreo sansa sa-mi deblocheze contul? Mersi!

Daca au fost motive intemeiate sa-ti fie suspendat contul atunci o sa-l primesti inapoi dupa ce se termina suspendarea. Daca ti-a fost inchis atunci poti continua doar cu cel de pe care ai scris acum.

• Community Manager

@fitzek97 said in Cont suspendat:

Am o problema, contul meu a fost suspendat pentru "conturi multiple", insa eu n-am avut mai mult conturi. Tipul de pe locul 3 mi-a dat mesaj si mi-a zis ca ma ajuta sa-l bat, asa ca mi-a vandut ieftin 2 jucatori. Intrebarea mea este: Am vreo sansa sa-mi deblocheze contul? Mersi!

Poti face apel daca tu crezi ca ai fost suspendat pe nedrept. Banarile sau suspendarile nu se discuta pe forum.

Log in to reply