Magyar Egyesületek Ligája 2019 ( MEL )

• Heartless Superstars
    Is jelentkezik.

• @edzo9819
    örülök a jelentkezéseteknek, de csak 5-en vagytok az egyesületben. fogjátok bírni zsinórban az esetleges 3-4 párbajt ha úgy adódik? csak mert 5 taggal neki vágni elég necces, bárkinek bármi közbejöhet és akkor nem tudjátok pótolni. javaslom a kezdésig toborozzatok még pár új tagot a biztonság kedvéért 🙂

• @hohesc100
    Sosem lehet tudni, de remélem az 5alaptagnak nem jön közbe semmi.
    Egyébként van még pár haver aki játszik vele, már csak lekell őket igazolni.

• Hungarian Moderator

Javaslom hogy mindenki gondolja át még egyszer a jelentkezést hogy tudja e vállalni az 5 fő delegálását a versenyre és ezt legalább 3 fordulón keresztül meg is tudja tenni, tehát 3 hónapig legalább. Mint időben, mint coinban. Nem egyszerű egy új egyesületnek, ezt én tudom. Viszont fontos hogy tudja mindenki mit vállal és hogy mennyire számíthat a saját csapattársaira.

• Kivancsian varom 🙂

• @hohesc100 Transcarpathian

• Hungarian Moderator

1 Total Reborn
    2 Hungarian Turuls
    3 Alba Regia
    4 The Army
    5 Magyarok csapata
    6 Hungarian Fighters
    7 Buda Fckn Pest
    8 Fighters Academy
    9 MR. EGYESÜLET
    10 Heartless Superstars
    11 Transcarpathian

• Csak meglesz a 12 😏

• Hungary FC még szerintem jelentkezik, legalábbis bízom benne hogy így lesz @Sziszo1989

• 11 egyesület esetén hogyan lesz lebonyolítva ?

• bizom benne hogy lesz még valaki aki jelentkezik

• Hivatalos kezdés: Március 4. (Hétfő)

remélem még befut egy jelentkező egyesület, amennyiben nem akkor van 3 alternatív lebonyolítási elképzelésem a 11 nevezőre.

1. verzió:

• alapítási dátum szerint a 6 legfiatalabb egyesület játszik egy előselejtező meccset. (mindenki csak egy meccset játszik, éppen a kisorsolt ellenfél ellen.)
      pl. A vs B➡ B
      C vs D➡ D
      E vs F➡ E

• akik itt megnyerik a párbajt azok csatlakoznak az 5 idősebb egylethez ( így marad 8 résztvevő)

• 2 x 4 fős csoportokból tovább jut az első kettő csapat az elődöntőbe, majd onnan döntőbe aki nyer.

2. verzió:

• alapítási dátum szerint a 2 legfiatalabb egyesület játszik egy előselejtező meccset, a győztes csatlakozikl a top 10-es mezőnyhöz
    • 2 x 5 fős csoportból tovább megy az első két csapat az elődöntőbe, majd a döntőbe.

3. verzió:

• marad a 11 egyesület, lesz 2 x 4 fős csoport illetve 1 x 3 fős
    • a csoport elsők bejutnak az elődöntőbe, illetve a legjobb 2. helyezett.

• Hungarian Moderator

@hohesc100
    Csak hogy más is lássa időben mit jelent.
    ha jól számolom akkor az
    1 verzió, 6 hónap.
    2 verzió, 7 hónap.
    3 verzió, 5 hónap.

• Én a 3. verzióra tenném le a vokskom,időben is ez lenne a legjobb

• Én két szemszögből nézném meg a dolgot...
    Amennyiben minden egyesület végig tolná az egészet ezzel megtisztelve az ellenfeleket...
    Akkor a 3asra voksolnék mert a kisebb egyesületek is több meccset játszanának és több tapasztalatot szereznének ellentétben azzal hogy egy párbaj és kiestek ha kikaptak.

Viszont ha olyan történik mint pár éve hogy több egyesület az első vereség után vissza lép akkor el rontja az egész tornát...
    Az ilyet részben megelozhetné az élő selejtező...

A HUT az 1es verzióra teszi le a voksát a következő "javaslattal"

A 6 előselejtező győztese szerepel a "nagy tornán" és a 3 vesztes pedig ha akarják a 3 csk megbeszelheti hogy játszanak egy 3as tornát ahol mindenki játszik mindenkivel és így ők is gyűjthetnek párbaj tapasztalatot...

Valamint az 1es verzió így időben is rövidebb ami a "fő tornát" illeti mivel 4-4es csopik lennének

• Hungarian Moderator

@francesco-lessini
    nem kell tovább gondolni, a kiesettek azt beszélnek meg amit akarnak, az már nem kötelező.

• @chypy20
    Ezt tökéletesen értem...
    Ez csak egy javaslat volt az újonnan alakult egyesületek részére akik majd kiesnének...
    De akkor mi is a lényeg?
    Szavazás alapján fog eldőlni?vagy ez csak vélemény nyilvánítás és a végső döntés a szervezőké?
    Én nem kotekedni akarok csak tisztán látni!!!
    Részemről azt tartom helyesnek hogy a szervezőknek minden joga hogy eldöntse a lebonyolítás menetét!!!
    És a részt vevők meg majd elfogadják!!!

• inkább közvélemény kutatás jelleggel osztottam meg a 3 lehetőséget, mint sem szavazásként. nyilván nekem is az az érdekem hogy minél "élvezhetőbb" tornát szervezzek, ezért kértem ki a véleményeket 🙂

• @hohesc100
    Legyen minél rövidebb az egész!!!

• @chypy20 nagy alatt nem azt értettem, hogy sztár 😄 hanem, hogy nagy.... pl nálunk 23 aktív ember van, ez is valami, sőt... nem hittem, hogy ennyi aktív embert össze tudok szedni úgy, hogy a jobb managerek nagy része már kötve van valahova

Log in to reply