Transfer pazarı çok durgun


  • Transfer her zaman olmasa bile sadece etkinliklerde kolay oyuncu satıp almayı yapabiliyoruz.Bunu biraz daha artırırsak oyunun mükemmelliği eşsiz bi oyuna dönüşecek,şuan piyasa çok durgun oyuncu satamıyorum 30 m satacan adamı değeri 15,7 iken 22 ye satamıyorum.


  • @kazım-şahin77 Merhaba Transfer listesine oyuncu koyduğunuz zaman bunu bilgisayar ve liginizdeki kişiler satın alabilir. Liginiz dışında kimse sizin takımınızdan oyuncu alamaz. Yapılan transferler ise liginize bakmak isteyen her menajer görebilir ama transfer yapamaz.
    Gün içinde 8 tane transfer simülasyonu olur yani oyuncular satılması ile alakalı, ve bunlar bazen 13-15-17 gibi tek saatlerde bazen ise 14-16-18 gibi çift saatlerde gerçekleşir.


  • @kazım-şahin77 Merhaba; oyunda transfer durumları tamamen şans işidir. Herhangi bir oyuncuyu en yüksek değerden ilk simülasyonda satabileceğiniz gibi günlerce satamadığınız da olabilir. Böyle durumlarda transfer listesindeki oyuncularınızın değerini azaltmayı veya listeye farklı oyuncular koymayı deneyip şansınızı arttırabilirsiniz. İyi oyunlar.

    @OSMSüperMenajer Cevap için teşekkürler.