• Turkish Users

  Selamun Aleyküm Arkadaşlar Avrupa Şampiyonası Transferde Futbolcu Yok Neden Güncelleme Gelmiyor Elimizdeki Futbolcuları Sattık Lige Başlıyacağım Kadroyu Kurmakta Sıkıntı Yaşıyoruz Lütfen Bu Mesajı Ciddiye Alın 15 Senedir Osm Oynuyorum Etrafındakileri Adepte Ettim Bu Oyuna Geldik Böyle Takıldım Arkadaşlar Hepimiz Bir Ligde Mücadele Ediyoruz Oyuncuların Hepsi Satıldı Bari Bildirim Atında İlk Önce Biz Alalım 😊😊☺
  Saygılarr


 • Transfer listesi sürekli güncellenmektedir, liginize baktım da 24 takımlı bir lig ve hepsi dolu bu yüzden liginizdeki menajerler size oyuncu almaya fırsat vermiyorlardır. Tavsiyem simülasyon zamanlarında aktif olup listeye gelen yeni oyuncuları diğerlerinden önce almanızdır.


 • @hakansavun said in Çılgın_azeri:

  Transfer listesi sürekli güncellenmektedir, liginize baktım da 24 takımlı bir lig ve hepsi dolu bu yüzden liginizdeki menajerler size oyuncu almaya fırsat vermiyorlardır. Tavsiyem simülasyon zamanlarında aktif olup listeye gelen yeni oyuncuları diğerlerinden önce almanızdır.

  👍

  @wanted_azeri Merhaba,
  Günde 2 saat arayla toplamda 8 kere simülasyon olur. Transfer saatlerinde aktif olursanız rahatça kadro kurabilirsiniz. Bir diğer önerim kaşif kullanmanızdır. İyi oyunlar dilerim.