Egy a semmiből megjelent barátságos meccs problémája

• Barátságos meccs probléma:
    A következő probléma felülvizsgálására szeretnélek megkérni.
    Star Cup-on a párbaj meccsen kaptam az ellenfél csk-jatol egy jelentést miszerint az egyik társam (Fernando1Torres) játszott velük egy barátságos meccset!!!
    A Torres azt állítja hogy ő nem játszott barátságos meccset egyáltalán!!!
    Én a jelentést Február 20 18:04 kor (pesti idő) kaptam az ellenféltől.
    A barátságos meccs elvileg valamikor Február 19 19:45(előző esti szimu pontos ideje) és Február 20 18:04 közötti intervallumban történhetett.
    A képen a jelentés idejének 19:04 jelenik meg mert "erdélyi idozonaban" vagyok.
    De logikusan nézve a srácot le csekkoltam és Android készülékről játszik,így van annak egy valószínűsége hogy a bari meccs valamikor fel órával a jelentés előtt történhetett és ahogy észre vette jelezte felém.
    Rá kérdeztem hogy kb. Megtudja mondani hogy mikor kapta az értesítést a bari meccsrol?
    Az volt a válasz hogy 18:00kor lépett fel OSM re és akkor vette észre.
    Az is lehet hogy jóval hamarabb volt akár reggel is a bari meccs ideje és ha ő csak este 6kor lépett fel meglehet hogy csak akkor "észlelte" de mivel androidrol játszik ott kap értesítés ezért picit sántít a dolog.
    Torres azt mondja hogy a következő időpontokban lépett föl 20ikan a játékra:
    06:30
    10-11 között
    13:00 körül

Na már most a bari meccs pontos időpontjat nem tudjuk meghatározni de arra szeretnélek megkérni hogy a fiókot vizsgaljatok ki hogy ezeken az idopontokon kívül volt e használva,esetleg valaki más által feltörve?vagy az egész csak egy egyszerű BUG lehet?

Amennyiben a fentebb leírt idopontokon kívül volt belépés a Torres fiókjába akkor "idegenkezűség" történhetett!!!

Az alábbi képeket csatolom bizonyíték gyanánt

• @francesco-lessini
    Jelentés pontos ideje:
    0_1550749509691_IMG_20190221_112221.jpg

• @francesco-lessini
    A bari meccs látható az ellenfél küldte a képet:
    0_1550749588634_IMG-20190220-WA0000.jpg

• Én még hozzá tenném,hogy biztos nem nyomot barit! Egyrészt mert hiszek a fiamnak,másrészt iskolapadot nyomta 13 óra után és kb negyed hétig be se lépet.Nem is léphetett nagyon mivel az adott iskolában nagyon szigorúan veszik a telefon használatát!
    Tehát vagy búg,vagy valaki használhatta,feltörhette a fiókot!
    A fiam a tanácsomra már megváltoztatta a jelszavát!
    Tehát Scott,vagy aki tudja,megnéznétek hogy mi is történhetett .IP címeket ti látjátok.És az adott idő között csak és kizárólag androidon,Telenor szolgáltatón keresztül használta az alkalmazást!
    Köszönöm előre is!

• Még annyival egészíteném ki az esetet,hogy amikor kaptam a jelentést rögtön rá kérdeztem hogy játszotte barit?a válasz kategorikus NEM volt.
    Én hittem neki és rögtön arra kértem nézze meg a többi fiókját is hogy máshol történte ilyen és a 2ik fiókon a Honvédnál is volt egy barátságos meccs...

• Community Manager

Gondolom teljesen felesleges felvetnem azt, hogy talán az ellenfél kezdeményezte a meccset, mert Fernando1Torres játszott otthon... Nincs ilyen bug srácok, legalábbis senki nem jelezte még, de azért nyitva hagyjuk a témát, hátha jön még valaki hasonlóval. A jelszó megváltoztatása jó ötlet volt, lehet hogy belenyúlt valaki, de ennek sajnos nincs nyoma. A játék csak a legutolsó IP-címet tárolja, nem lehet visszanézni, hogy például az utolsó 24 vagy 48 órában honnan jelentkezett be az illető.

• @scottibrahim bocsi de vagy én nem értem vagy te értelmezted rosszul...
    Fernando1Torres a mi játékosunk
    O nyomott bari meccset az ellenféllel

• Itt a kép is "hazai" szemszögből
    0_1550758679304_received_296763324295056.jpeg

• De a lényegen úgy sem változtat semmit...
    Akkor a lényeg az hogy semmilyen módon nem tudjuk bizonyítani hogy nem Fernando1Torres nyomta be saját kezűleg a barit...
    Így nem kerülhetjük el a -50p büntetést...

• Hungarian Moderator

ez sztem zárható, másnál nem volt ilyen.

Log in to reply