Ekip Savaşları Hakkında Öneri


 • Merhaba Arkadaşlar
  Yeni sistemin bizlere getirdiği savaş sistemi ile oyunda güzel gelişmeler olmuştur
  Yanlız diğer taraftan gerek sürekli savaş temposu gerekse ekiplerimize üye bulma ve devamlı savaştırma durumlarında ciddi sorunlar yaşamaktayız.
  Yeni sistem savaşlarından bilindiği üzere sıralama da geri kalmamak için savaşlar biter bitmez yeni savaşlar başlatma durumu söz konusu oluyor.
  Sürekli savaşlara katılan ve dinlenme durumu olmayan bir çok manejerimiz de belli bir zaman sonra bıkkınlık ve yorulmalar söz konusu olmaktadır
  Bunların önüne geçilebilmesi için önerimiz
  Ya savaş slotları azaltsin yada her biten savaşlarda sistem bizlere dinlenmek için belirli bir zaman versin
  Bu durumda savaşların daha da önemi artar bizlerde özel hayatlarımıza daha fazla zaman ayırabiliriz
  Çünkü her gün savaş liglerine bakmak bir hayli zaman kaybı ve emek isteyen bir durum.
  Herkese iyi oyunlar dilerim.
  @GalipCaliskan1907


 • Kesinlikle olumlu bu durumdan biz de muzdaribiz TÜRK TEŞKİLÂTI olarak destekliyoruz 😊👍


 • Umarım bu öneri kabul edilir, Turkish Kings ekibi olarak destekliyoruz👍🏻😊

 • Turkish Moderator

  Olumsuz 👎 Bu durum işine gelmeyen ekipler 4 savaş yerine 3 savaş yaparak rotasyon sağlayabilir bu durumda madalya konusunda 4 savaş yapan ekiplere göre dezavantaj gibi durabilir ama rekabet ortamı böyle birşey. Bıkkınlık ve yorulmalar konusunda da bol rotasyona gidilebilir üye bulma konusunda da bu dinlenme konusunda da sıkıntı yaşanmasının nedeni bence her kafası esenin bir ekip kurma derdine girmesi. 🙂


 • Güzel bir yere değinmişiniz ama osm sistemine göre bu biraz gereksiz neden osm her ekibe 4 savaş hakkı tanıyor. Bir savaştan fedakarlık ederek dinlenmek isteyen arkadaşları orada dinlendirebilirsiniz ve 3 savaş ile yolunuza devam edersiniz. Yada sırasıyla her savaş ekibiniz kaptanlarıyla birlikte 2 şer gün geç giriş yapar sisteme bu şekilde sorun ortadan kalkmış olur. Bir başka şey olarak 4 savaş ekibide aynı şekil savaşlarına devam ederler, ekibinizde ki menejer sayısını biraz fazla tutarsınız ve ilerleyen savaşlarlarda dinlenmek isteyeni kenara dinlenmeye alır ve onun yerine başka bir menejeri yerleştirirsiniz. Bildiğim kadarıyla bir çok ekibin akademisi var oradan menejer çekilebilir sonuçta akademin bir görevi de ana ekiplere menejer yetiştirme gerek duyulduğunda ana ekibe menejer aktarma görevinde.Osm sistemi zaten dinlenmeye müsait yani fazlasıyla...


 • Öneri güzel sürekli savaş olduğu için bana göre alınan galibiyet değersiz savas sayısı az oldukça değer ve kalite artacaktır.


 • Olumlu üzerinde çalışma yapılabilir 👍

 • Turkish Users

  OLUMSUZ

  Oyun zaten bir eğlence ve vakit geçirme aracı hayatımızın temel ihtiyacı veya olmazsa olmazı değil, dinlenmek isteyen savaşmasın dinlensin. Gerçek futbol maçına çıkıp 90 dk yorulmuyoruz sonuçta


 • Merhaba @sra1914

  Savasa katilip katilmamak sizin tercihiniz zorunlu bir sey degil eger istemezseniz katilmayabilirsiniz, boyle bir kisitlama getirmek rekabeti dusurur, bir basari elde etmek bu sekilde daha cok haz veriyor. yani bu sizin tercihinize bagli ve bunu genele yaymak pek hos olmaz.


 • Ben de olumsuz buluyorum,

  Çünkü; Savaşlar sadece menajer becerisinin ölçüldüğü bir kulvar değil.
  Ekip yetkilileri gerekli rotasyonu sağlarsa bir bıkkınlık olacağını sanmıyorum. İşleri/Okulu yoğun olan kişiler 1-2 savaş dışarda kalabilirler. Savaş slotu sayısının düşmesi kolaycıların işini kolaylaştıracaktır. Bu durumda işini hakkıyla yapan ekipler ile daha az uğraş veren ekipler arasında fark kalmayacaktır.

  Bir şekilde işini severek yapanların ön plana çıkması gerekiyor.


 • bencede olumsuz.


 • Olumlu


 • olumsuz 👎
  Sebebi ise oyun bir ekibe aynı anda 4 savaş hakkı tanıyor ve ekipte 24 menajer bulunduğu için 4 menajeri rotasyonda tutmamıza imkan tanımaktadır. Dinlenen kişi sayısını ekibimizden 2 takımı savaşa göndererek de arttırabiliriz.

  Önerinize saygı duyarak farklı bir öneride bulunmak istiyorum. Ekiplere 1., 2.,3. ve 4. takım belirleme hakkı tanınıp bu takımlara sıralamasına göre yüksekten düşüğe göre (galibiyet,beraberlik ve savaş galibiyeti) puanlama yapılmasını öneriyorum. Mesela 4. takım savaşını kazanırsa ekibine 10 puan kazandırabilir. İlk 100 de bulunan ekipler 2.,3. alt ekipler açarak menajer yetiştirme arayışında olmaz en azında.


 • bu özelliği kısıtlamak çoğu menajerin istemeyeceği şeydir.Savaşa katılmak istemeyen menajerler katılmaz zorunlu bir durum yoktur zaten.


 • Olumsuz çünkü;
  Mevcut olmayan bir şey değil olan bir şey üzerinden öneri yapılmış zaten bunu OSM kullanıcının tercihine bırakıyor hatta bazıları 4 degilde 6 olsun ister eminim artması öneri olabilir ama olan bir şeyi yok etmek haksızlık olur çünkü artınca yine kullanıcı isteğini kullanıp isterse 4 yapar ama azalırsa avantajı elinden alınır.


 • Olumlu olsa oyuna biraz daha reng katar bence

 • Turkish Users

  yorulduguna göre sırtında tas tasıyorsun

 • Turkish Users

  bir önceki agresif yorumumdan dolayı özür dilerim saydıklarınızın hepsi kişisel problemler bende olumsuzum


 • @hypograt said in Ekip Savaşları Hakkında Öneri:

  yorulduguna göre sırtında tas tasıyorsun

  Art arda yazmak, gereksiz yazmak, şifre avcılığına soyunmak ya da benzerleri hoş karşılanmayacak ve anında forumdan uzaklaştırılacaktır. Trolleme, tartışmaya yol açma, tahrik etme, alakasız ve/veya konu dışı mesajlar, duygusal yada genel rahatsızlığa neden olacak provakasyonlara izin verilmeyecektir.


 • @sra1914 Öneri için teşekkürler 👍