• Turkish Users

  Yazdığım yazı staff tarafından silindi. Forum moderatörlerini göreve davet ediyorum.
  Geçen belirttiğim gibi iki şahısın bana ettiği küfür, tehtid ve taviz di konumuz. 3 gün önce mail attım mailime dönüş olmayınca buraya yazmaya karar verdim.. Ve verilen ceza oyundan 3 gün mail engeli yemesi oldu... yetkili arkadaşımızın bu kararını kınamak istemezdim lakin hiç kimse şeref, onur ve haysiyetini zedeleyecek şekilde küfürler kabul etmez, edilemez.
  Türk ceza kanununda ;
  MADDE 125 – (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilat ederek işlenmesi gerekir.
  İkincisi....
  Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

  Kimseye ne ceza vermesi gerektiğini söyleyemem kuralları koymak haddime de değil ama bu ceza kabul edilebilir bir ceza olduğunu düşünmüyorum.
  FORUM MODERATÖRLERİ başta olmak üzere tecrübeli ve konuyu tartışabilecek yetkili arkadaşlaraydı bu yazılarım.
  Herkese iyi oyunlar.


 • @td-vedat Merhaba,

  Şikayet etmişşiniz ve menajere gerekli cezalar verilmiştir.Tekrar devam ederse yine raporlayabilirsiniz.