Slotlarim bos gözüküyor.


 • Bu sabah 4 slotum da doluyken aksam actim ve 2 slotumun bos oldugunu gördüm, Sampdoria Manchester United Tondela ve Fenerbahce slotlarim varken istifa bile etmeme ragmen ManU ve Sampdoria slotlarim bosalmis. Neden?

  Önceki konuya siz cevap yazana kadar ManU ve Sampdoria yerine farkli takimlar aldim o yüzden slotlar suan dolu. Ama ManU ve Sampdoria slotlarim neden durduk yere bosalir? Liglerin ikisi de 24.haftadaydi ve istifa etmemistim.


 • @tturker06 Merhaba; oyuna 72 saat ve üzeri bir zaman giriş yapılmadığında ligin moderatörü artık pasif duruma düşen o menajeri ligden çıkarma hakkına sahip olabilmektedir.
  Eğer belirttiğiniz ligler hala tamamlanmamışsa ve herhangi bir ekran görüntüsü kaydetmişseniz buraya yükleyin, kontrol edelim.
  İyi oyunlar.


 • Bu iki gün önce aldigim ekran görüntüsü Sampdoria slotunda https://prnt.sc/o2h12y
  Bu da ManU slotu 14 gün önce https://prnt.sc/o2h1aw


 • 72 saat kuralini biliyorum ama sizi temin ederim ki günde 3 kere giriyorum 72 saatte bir degil. Ve merak ettigim 180 boss coins verip dolu takimi alabiliyorsun bildigim kadariyla böyle bir durum olmus olma ihtimali var midir?


 • @tturker06 Merhaba; hesabınız ve belirttiğiniz ligler araştırıldı ve herhangi bir soruna rastlanmadı.
  Lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmadığınızdan ve/veya OSM uygulamasının yüklü olduğu mobil cihazınızı başkasının kullanmadığından emin olun.
  Hesap güvenliğiniz için şifrenizi ve hesabınızda kayıtlı bulunan mail adresinizi değiştirebilirsiniz.
  İyi oyunlar.