Csaló menedzserek

• Hungarian Users

A bajnokság 26. fordulójában jön egy teljesen újonc menedzser a ligába, aki átveszi a 11. helyen lévő Bolognát és tábort küld ellenem, aki a bajnokság 3. helyezettje vagyok!

A tabella így fest:
    1.) Milan 71 p
    2.) Fiorentina 67 p
    3.) Cagliari 65 p

Mivel a Fiorentina menedzsere személyes barátom, a Milanra gyanakszom, hogy egy "kamuprofillal" regisztrált és tábort tol ellenem! Gyanúmat erősíti, hogy a bajnokság egy korábbi szakaszában a Genoának lett hirtelen új edzője és tábort tolt a Fiorentinára, majd lemondott...

A Genoás esetet jelentettem, de nem találtak a két menedzser között kapcsolatot. A mostani pedig elbírálás alatt van! Ez az egész annyira méltatlan, hogy ha ilyen csaló profilokkal rabolunk pontot a másiktól, akkor nincs értelme a játéknak! Akkor marad a törlés!

• Hungarian Moderator

@csakugy011
    Ilyen esetben a jelentés a megoldás, és sajnos ez nagyban befolyásolja a játék élményt.
    Még ha a szimuig ki is lesz rúgva a manager, attól még a tábor élni fog, sajnos.
    Nagyon bosszantó.

• Hungarian Users

Megjött a kivizsgálás eredménye: nem bűnös, se most se a múltkori nem volt az! Nekem meg tollas a hátam és most jöttem le a falvédőről! 😡 😡 😡

Mi értelme van annak, hogy egy újonc a 27. fordulóban csatlakozik a játékhoz és tábort indít egy nem is közvetlen riválissal szemben??? 😡 😡 😡

• Community Manager

Sajnálom, de ha nincs elég bizonyíték a csalás megállapításához, akkor nem zárhatunk ki senkit. Csak azért nem büntethető az illető, mert edzőtáborba ment.

• Hungarian Users

Nem az edzőtábor a zavaró, szíve-joga... csak az a gyanús, hogy teljesen újoncként miért egy vége felé járó ligába kezd? Ráadásul a bajnoki címért zajló versengést borítja fel... Mindegy, elengedem. Részemről lezárható a topik, akár törölhető is! Mélységesen felháborít a szituáció! 😡

Log in to reply