**Campionatul Național OSM 2019 - Editia a V-a**

• Între membrii ai echipajelor diferite, parcă statistica, pe care ai prezentat-o nu este una de cedare, in timp ce între cei 2 managerii , și din același echipaj e clara statistica, de exemplu la CM..jocurile de culise au fost descoperite cu precădere, tot în cadrul jucătorilor din același echipaj....eu știu că este greu sa să îți dezavantajezi colegul din staff , dar nu este corect fata de ceilalți manageri din competiție, așa că faceți posibil că totul sa fie bine și toată lumea să fie mulțumită...💪😜😁

• Romanian Moderator

Eu unul nu tin si nu voi tine partea nimanui, eu voi tine doar partea regulementului. Nu se merge pe favoruri, avantaje, etc. Cine greste va plati indiferent de nume, dar repet este nevoie de o verificare mult mai ampla decat cele 2 printuri.

• @kings-dutza Hai ca acum exageram. Asteptam verdictul, fara interpretari. Desi in cazul meu e clar la toti.

• @artracj710 Crezi ca ar aranja cineva meciuri dupa doar doua etape jucate? Ma indoiesc de acest lucru iar ce ai pus tu acolo este o statistica marca OSM si iti pot posta o gramada de astfel de statistici mai ales in liga gen Nostalgia

• @neverbackdown-2oo9 Asteptam verificarile si, de ce nu, o parere a celor cu meciurile. Si oare de ce statistica aia care o pomenesti tu se aplica numai la meciuri intre coechipieri? O data mai merge, dar sunt deja 2 meciuri suspecte

• Romanian Moderator

@kings-dutza said in **Campionatul Național OSM 2019 - Editia a V-a**:

0_1569136155068_received_422072365103063.png
    0_1569136165760_received_2204108299694425.png

Alt meci similar intre 2 membrii din echipaje diferite...putem spune ca Raul care se bate la calificare i-a cedat meciul lui luck270986?

Iti dai seama ca am ramas..wtf happened? 😮
    Am crezut ca am luat rosu...dar nici macar...si n-am uitat sa fac echipa sau ceva..pur si simplu a fost mai bun 🙂

• 0_1569170452585_Screenshot_20190922-194029.png

• @NeverBackDown-2oo9 zici că e o statistică normală?😂😂

• Romanian Moderator

Un clasament nesimtit de echilibrat la varf:

0_1569178071633_32443526-90da-49e1-8022-3e6cf35beac3-image.png

• @fc-ionutz31 Foarte normala...iti postez 10 statistici de genul plus ca @maurinio75 e un manager cu experienta si un 433 foarte bun si nu inteleg dupa ce te agiti tu atata?

• Romanian Users

Nu tin cu nimeni, dar nu poti acuza un meci de blat atat de devreme. Spor la joaca. 🙂

• Community Manager

Vor fi verificate toate cele 3 meciuri postate aici de catre cineva de la GB, pentru ca numai ei pot accesa istoricul si pot vedea tactica din teren la momentul respectiv, ca poti baga tactica de cedare si o poti schimba dupa terminarea meciului si totul este ok cu un ochi aruncat de spion dupa simulare ,asa din pozele afisate nu se poate decat deduce ca ar fi o tranteala de meciuri ,deci organizatorii vor apela la verificarea meciurilor si vom vedea raspunsul dat de cei in masura 😉 .

• @neverbackdown-2oo9 știi de ce , poate mă agit eu? Îmi știi bine clasamentul, sunt foarte bine clasat în top România, chiar top 15, ți se pare normal ca eu sa nu particip la campionatul național? Din cauza că am avut o suspendare pe forum in perioada in care s-au trimis invitațiile, mi s-a spus că nu am voie să joc din cauza acelei suspendări de pe forum, și acum spune-mi și mie e normal , ca cineva sa îți ia dreptul , pentru care tu ai muncit zile, săptămâni, luni de zile, chiar ani? Spune-mi tu, ti se pare corect ceea ce face staff-ul, mie nu, din acest moment orice problema voi avea de rezolvat nu voi mai apela niciodată la staff-ul românesc, m-ați dezamăgit profund...eu am muncit sa ajung unde sunt in momentul acesta și nu cred că trebuie să îmi luați acest drept....dreptul de a participa la o competiție de o asemenea anvergură 😒😣 , cred că am atins un punct sensibil al celor de sus ☝☝ , spor la joc!😒

• Romanian Moderator

@fc-ionutz31 Dar tu stiai ca se va organiza in acest an CN? Tu stii ca acest CN nu era in plan initial? Si mai stii ca acel ban l-ati cautat parca cu lumanarea atat tu cat si nexium.coco? De cate ori v-am rugat sa va potoliti si voi nu ati bagat in seama vorbele mele? Inca ceva, crezi ca mie imi pasa daca tu nu vei mai apela la staff-ul RO, da-te pe Moldova (cum este la moda in ultimul timp) si fa raport la englezi, la indonezieni sau unde vrei tu.
    Eu am incercat sa fiu cat mai maleabil cu toti utilizatorii, dar vad caci cu unii nu se poate si tocmai acum le dau dreptate celorlalti membrii din staff. Sunteti 3-4 insi pe aici care nu va convine comunitatea RO, nu va convine staff-ul RO, nu va convine membrii RO, practic nu va convine nimic RO....fratilor, sunteti liberi sa parasiti comunitatea RO daca nu va simtiti bine...doar voi acei 3-4 nu va simtiti bine, ca restul parca nu sunt de aceiasi parere cu voi.

• Romanian Users

Si eu am primit lafel ban și nu am putut participa... Discriminare... Jos guvernu

• Romanian Moderator

Am incercat sa fiu om cu voi, sa va ascult nemultumirile, sa va ajut, dar voi nu dati semn de respect, nu dati semn de maturitate, nu dati semn de colectivitate pozitiva, ci doar negativa.

Pe cuvant va spun, ideea mea cand mi-am luat acest angajament de a fi membru staff, nu a fost de a bana managerii, nu a fost de crea ura intre manageri, ci a fost si este in continuare de a uni aceasta mica comunitate care a mai ramas, de a evita orice discutii contradictorii, de a deveni o comunitate de luat exemplu, dar vad ca din pricina acelor 3-4 manageri nu se poate.

Chiar ma voi gandi mult mai bine ce este de facut pe viitor....

• In regulament nu am văzut că scrie, că nu am voie sa particip daca am avut ban.....😏

• @kings-dutza poate că ați dat acel ban intenționat, știind că se apropie competiția, și voiai să găsești pe cineva care sa îți cedeze locul in competiție...ți a mers , ai câștigat 👏👏😱

• Romanian Moderator

@fc-ionutz31 said in **Campionatul Național OSM 2019 - Editia a V-a**:

In regulament nu am văzut că scrie, că nu am voie sa particip daca am avut ban.....😏

Dar din punctul tau de vedere, daca o persoana este banata poate fi aleasa sa participe....o persoana care nu da semn de respect, care isi bate joc de munca voluntara a altora poate participa?
    Te rog sa-mi raspunzi la aceasta intrebare.

• Romanian Users

Dutza = Dragnea

Log in to reply