• Turkish Users

    Sayın OSM yöneticileri hiçbir takımım da oyuncu satamıyorum ama rakiplerim her 1 saatte 2 oyinvu satıyor onlar kadrolarını rahatlıkla güçlendiriyor ama ben yapamıyorum burada siz haksız rekabet yaratmış oluyorsunuz lütfen bu yazıya mantıklı cevap verin yazdığımı silmeyin sadece cevap verin 1 gün daha oyuncu satamazsam bu oyununu sileceğim


  • @themenagerdragon merhaba, öncelikle üslubunuza dikkat ediniz forum kurallarını okuduktan sonra mesaj yazınız. Sorunuzun cevabına gelecek olursak, rakipleriniz ya hızlı sat özelliğini kullanarak oyuncularını satıyorlardır ya da oyuncuların fiyatları sizinkine nispeten daha uygundur. Bir de bunlara ek olarak şans faktörü var ki bugün sizin oyuncunuz satılmaz a kişisinin 4 oyuncusu birden satılır, yarın da a kişisi satış yapamaz sizin oyuncularınız satılır. Sabır önemli bu konuda:) İyi oyunlar.


  • @saitsait60 said in Destek:

    @themenagerdragon merhaba, öncelikle üslubunuza dikkat ediniz forum kurallarını okuduktan sonra mesaj yazınız. Sorunuzun cevabına gelecek olursak, rakipleriniz ya hızlı sat özelliğini kullanarak oyuncularını satıyorlardır ya da oyuncuların fiyatları sizinkine nispeten daha uygundur. Bir de bunlara ek olarak şans faktörü var ki bugün sizin oyuncunuz satılmaz a kişisinin 4 oyuncusu birden satılır, yarın da a kişisi satış yapamaz sizin oyuncularınız satılır. Sabır önemli bu konuda:) İyi oyunlar.

    Cevap için teşekkürler 👍