• OSM oyununda menajerlerin oyundan soğumasına neden olan bazı etkenler var.
  Maç simülasyonu günde bir defa. Bu sayı menajerlerin oyuna bir kere girip taktiklerini düzenledikten sonra, simülasyon gerçekleşene kadar ikinci bir girişe ihtiyaç duymamasına neden olabiliyor. Bu sayıyı değiştirmek oyunun genel düzenini bozabilir. Bu düzenleme yerine, oyuncuların birbirleriyle daha sık etkileşime geçebileceği bir ekleme, oyuncuların daha rekabetli ve daha bağlı bir oyun oynamalarına olanak sağlar. Örneğin her lige özel sohbet bölümü gelebilir. Bu oyuncuların birbirleriyle kaynaşıp, dostluk kurmasını sağlar. Böylece oyunu bireysel bir şekilde değilde, eski ve yeni arkadaşları ile hareket etmeyi hedefler. Hedefleri birbirlerine yakın olan takım menajerleri arasında ki rekabet artar. Ve eğlenebileceğimiz bir ortam sunar.

  *Benim düşüncem lig sohbetinin oyuna heyecan ve hız katacağı yönünde. Siz değerli arkadaşlarımın görüşlerini merakla bekliyorum. İyi günler. İyi oyunlar.


 • @yucelkuzu21 Selamun aleyküm,

  Her lige sohbet açılmasına katılıyorum.

  Bunun yanı sıra, güncellemeden önce, gazete vardı.

  Gazete de haftanın ilk on birini, yorumları ve hava durumu gibi daha da fazlasını görebiliyorduk.

  Hatta lig yöneticisi, gazete de herhangi bir düşüncesini yazarak belirtebiliyordu.

  Gazete eğer geri gelirse ve dediğin gibi lig sohbeti açılırsa, güzel olabilir.

  Fikrine katılıyorum, +1

 • Turkish Users

  Oyun Maç Saatleri İle Sıkıntılar Bazen Yaşanabiliyor Dediğin Gibi Çok Aksama Olmuyor Genelde Erken Koymaya Dikkat edebilirsin ve ekstra olarak Artık Wp Sohbet Varken Ekip Sohbeti Kimse Kullanmıyor Gereksiz Bu Yüzden -1 Katılmıyorum


 • @ahmettrg arkadaş ekip değil lig sohbetinden bahsetmiş


 • @ahmettrg Sanırım okumadan cevap yazmışsın. Ligde çekişmeli gittiğin bir rakip var ve tanımıyorsun. Nasıl ulaşacaksın wpden? Lig içi bir sohbet olursa tanışabiliriz ancak. Yorumun gereksiz. Olumsuz oylamana katılmıyorum.