Destek • Bu oyunda taktik ve kadro değeri etki ediyor mu alınan sonuçlara çünkü ligin en yüksek kadro değeri ile bot takımlara karşı 5 maçtır galibiyet alamadım bana şans filan diye de saçmalamayın sakın şans 1 olur 2 olur 5 olmaz eğer biz ne yaparsak yapalım sonuçları siz kafanıza göre belirlemeye devam edeceksiniz oynamamalım • @BYİLLEGAL1905 Merhaba, maç sonuçları kadro gücünüz , oyuncuların form ve moral durumları , taktiğiniz ile doğru orantılıdır. Bunların sadece birinin olması o maçı kesin olarak kazanacağınız anlamına gelmez. Kadro değerinizin yüksek olması veya özel antrenman kullanmış olmanız sadece o maç için rakibe göre avantajlı konuma geçebileceğiniz anlamına gelir.Tabi bunun için kendi taktiğiniz , rakibin taktiği ve rakip takımın da oyuncu durumları önemlidir. (Ev sahibi avantajı ve stadyum sahası da extra avantaj olabilir)

  Ayrıca oyunda şans faktörü de vardır, nasıl ki gerçek hayatta kadro olarak üstün olup karşı taraf eksik kalmasına rağmen sürpriz sonuçlar oluyorsa OSM'de de bu tarz durumlar olması gayet doğaldır.

  Taktiksel konularda yarım için OSM Taktikleri başlığından yararlanabilirsiniz. • @RevengeisComing merhaba osm oyununun android versiyonu hakkında 2 sorum olucak
  1- androidte ses gelmiyor
  2 -iphonede dostluk macı oncesi istediğin oyuncu yukseliyor acıklarsanız sevinirim • @kadir-ardıç_1 Merhaba, sorularınız için ayrı bir başlık açmalısınız bir daha ki sefere. Sorularınızın cevabına gelince;

  1- Uygulama içindeki ayarlar kısmında Müzik seçeneğinin aktif olduğundan emin olun.
  2- iOS uygulamasında veya başka platformlarda dostluk maçında istediğimiz oyuncuyu geliştirebilme seçeneğimiz yok. • @kadir-ardıç_1 Android uygulamasında 1. madde de bahsettiğim yer yokmuş pardon. Ayrı bir başlık açarsanız yardımcı olur bilen birisi veya görevli arkadaşlar.


 • Turkish Moderator

  @BYİLLEGAL1905 Merhaba, taktiklerle ilgili OSM Taktikleri başlığını kullanmalısınız.


Log in to reply