Actualizări OSM

• Romanian Moderator

În acest topic, vă vom ține la curent cu ultimele actualizări aduse de cei de la GameBasics.

Este un topic în care va avea acces doar staff-ul românesc, de aceea va rămâne mereu închis și fără alte postări. Dacă aveți întrebări despre noile actualizări aduse, vă rog sa folosiți topicul de CAFENEA din DISCUȚII GENERALE

• Romanian Moderator

Release_OSMStaff.png
    Astăzi este ziua așteptată! Tu crești, creștem și noi! Bazat pe feedback-ul vostru, am decis să spunem la revedere mascotelor Doerak.

Mulți dintre voi ne-au ajutat să alegem noul Staff la design-ul final. A fost minunat să vedem mulți dintre voi care au participat la sondajele noastre cu privire la noul Staff și pentru acest lucru vă mulțumim!
    Odată cu următorul update, când setăm tactica, trimitem jucători la antrenament, etc, ne vom întâlni cu noul Staff!

Vă rugăm să actualizați jocul OSM la noua versiune și bucurați-vă de noul Staff.

PS. Dacă ai nevoie de mai mult timp pentru a spune la revedere mascotelor Doerak, poți juca liga specială Liga Specială Doerak unde micuții omuleți sunt onorați pentru timpul și contribuția lor din ultimii 15 ani.

#OSMSTAFF

• Romanian Moderator

O nouă actualizare - Cupa Campionilor 🏆

Astăzi este ziua, Cupa Campionilor este aici!

Mulți dintre voi au trimis feedback despre cum să improvizăm Turneele să fie cât mai complete. Ținem să vă mulțumim pentru acest lucru!

Bazat pe feedback-ul vostru, am adăugat meci tur-retur in Turneele Cupei Campionilor.

Le poți încerca chiar de azi, adună-ți câți mai mulți prieteni și încercați noua actualizare din Cupa Campionilor!

2019.10.25-MB-v3.0---2424x750_App_Inbox-homeaway-event_logos.png

• Romanian Moderator

LIGA VACANȚELOR 2019

Salutare manageri,

Este luna vacanțelor și cu această ocazie am decis să introducem Liga Vacanțelor 2019.

În această ligă, mulți dintre jucători au un rating scăzut, dar nu te îngrijora! Tu vei primi un fabulos buget la început pentru a putea cumpăra și îmbunătăți echipa pentru a deveni o super echipă!

Această ligă este disponibilă în secțiunea 'Ligi Speciale'

Succes!

HolidayLeague.png

Log in to reply