Hozzászólás Törlése

• Hogyan tudok hozzászólást törölni ? Mert nem találtam ehhez opciót..Scott-ha lehetne lépésről-lépésre (ha van rá lehetőség )

• Senior Staff

Hozzászólást törölni csak a megírás utáni első fél percben lehet, a jobb sarokban látható három pontra kell kattintani, ott találod ezt az opciót.

• @scottibrahim Hát ez elég nagy hiba.Mert mi van akkor,ha 32 másodperc múlva veszem észre hogy a hozzászólás idejétmúlt így értelmetlen,esetleg meggondoltam magam,talán másképp fogalmaznék..stb,stb A sok értelmetlen opció mellett egy "reply delete" hasznosabb lenne....meg ha már magyar lenne a magyar fórum s nem anglikán !

• @STAR-WARS-67 said in Hozzászólás Törlése:

@scottibrahim Hát ez elég nagy hiba.Mert mi van akkor,ha 32 másodperc múlva veszem észre hogy a hozzászólás idejétmúlt így értelmetlen,esetleg meggondoltam magam,talán másképp fogalmaznék..stb,stb A sok értelmetlen opció mellett egy "reply delete" hasznosabb lenne....meg ha már magyar lenne a magyar fórum s nem anglikán !

Szia!
    Én egy más jellegű fórum oldal társ tulaja vagyok!
    De jelen vagyok sok más fórum oldalon is!
    Nos sehol nem lehet "egyszerű" felhasználónak törölni,csak a tulajoknak avagy az adminoknak.
    Szerintem ez pont jó így!
    Mert gondold át,te leírsz valamit,más meg válaszol rá.Majd te törlöd a tiedet,a másik hozzászólása meg ott van,de teljesen értelmetlenül.
    Szóval ha lehetne törölni a felhasználóknak is elég sok munkájuk lenne modiknak.

• Senior Staff

@STAR-WARS-67 Ha 32 másodperc múlva veszed észre, akkor még mindig lesz 88 másodperced arra, hogy módosítsd a hozzászólást. Erről már írtam, az első 30 másodpercben törölheted a hozzászólást, aztán még van 90 másodperced arra, hogy módosítsd. Ez az a 2 perces időkorlát, amiről beszélgettünk is korábban. Én nem értem, hogy miért probléma ez, szerintem ennyi idő bőven elég ahhoz, hogy az értelmetlen hozzászólást át lehessen írni értelmessé. A régi fórumon elég sokan kérték, hogy legyen ilyen opció, szerintem van értelme a dolognak. Aztán ha mégsem sikerül, akkor csak írni kell valamelyik moderátornak, ő majd kérésre átszerkeszti vagy törli az adott hozzászólást.
    Ami pedig a fórumot illeti: vettem a lapot, elég régen jelentettem már, de semmi hír, azon kívül, hogy tudomásul lett véve.

• @Neymar-Fan. ----itt nem arról van szó hogy össze-vissza törölgess,hanem csak saját hozzászólást

• @scottibrahim --rendben Főnök,tudomásul vettem,megértettem. Uff---A felhatalmazást megadom zárolásra,esetleg teljes törlésre is.Köszönöm a választ.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.