Jelentés

• Sziasztok!
    Nem olyan régen játszom, és most úgy néz ki hogy tegnap este csalás áldozata lettem, csak nem igazán tudom hogy ilyenkor mi a pontos teendő. A lényeg, hogy kikaptam csúnyán egy papíron sokkal gyengébb csapattól (Celta Vigo), aminek ráadásul menedzsere sem volt. Meccs után vettem észre, hogy a csapat edzőtáborba ment, ekkor már gyanús lett a dolog. Aztán a sajtószobában előbb nyilatkozott a meccsünkről egy profil (hshsj888) a celta vezetőjeként, majd ma estére kibújt a szög a zsákból, mert megjelent a hír, hogy lemondott. De nagyon gyorsan csinálhatott mindent, mert egyébként a csapatnál nem lehetett észrevenni, hogy felvette egy manager. Utána is néztem a profilnak, tegnap este regisztrált, és csak ez az egy meccse volt. Azért ez elég egyértelmű szerintem. Szóval írtam egy levelet a hu.supportnak, de válasz még nem jött. Persze csak ma délelőtt, tehát nem az a bajom hogy még nem jött válasz, hanem hogy ez e a teendő, vagy valami más.
    Tudna valaki segíteni ez ügyben?
    Előre is köszönöm.

• @Nefürgyé-le Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem ebből nem lesz semmi.Sajnos "bevett szokás" haveroknak így segíteni rivális csapatok ellen.Az hogy csalás,nem az.De hogy nem szép dolog az biztos.

• Community Manager

Reggel válaszoltam az e-mailedre, ezt inkább ott folytassuk.

Log in to reply