Csatlakozás egyesületekhez

• Community Manager

Ebben a témában jelezhetik az érdeklődésüket azok a menedzserek, akik valamelyik egyesülethez szeretnének csatlakozni. De akár az egyesületek is hirdethetik saját magukat, ha éppen új tagja van szükségük.

• A Hungarian Ultras Crew akadémiaegyesülete a Magyar Országos Akadémia,szivesen várja azon menedzserek jelentkezését akiknek van kedvük kipróbálni magukat az egyesületünkben.Jelentkezni nálam lehet.

• Community Manager

Fel a tetejére! 🙂

• Kedves manager társak!!!
    Egyesületünk a "Hungarian Turuls" meghirdet néhány szabad helyet!!!
    Akit érdekel egy egyesületben való aktivitás kihívás,más egyesületekkel való megmérettetés VS párbajon és "hagyományos" parbajon hazai és nemzetközi szinten szervezett tornákon az írjon privátban...
    Celjaink:

• indulunk a Star Cup-on (egy az oroszok által már 4ik évben rendezett nemzetközi torna)
    • indulunk a MEL 2019-en (Magyar Egyesületek Ligája)
    • indulunk ősszel a WCC 2019-20-on (egyesületek közötti világbajnokság)
    • valamint folyamatosan mennek a VS párbajok,ahol jelenleg a "Profi osztályban" vagyunk pár megnyertbparbajra a "Bajnoki Osztály"-tol
      Eddigi történelmünk 7/7 Win

*hagyományos párbajon szerzett tapasztalat előny de nem kötelező!!!
    De némi egyéni OSM tapasztalat szükséges.

• Új AKTÍV tagokat keresünk a "Buda Fckn Pest" nevű egyesületünkbe!

Jelenleg 17 tagunk van, 3 csapattal folyamatosan párbajozunk. Február első napjaiban egyesületi ligánk is indul.
    Minden jövőben induló nagyobb ligában, kupában szeretnénk indulni, ezért szeretnénk minél előbb maximum számú aktív taggal büszkélkedni! 🙂
    Elvárásunk a megbízható, aktív játék. Osm-hez még kevésbé értő , új emberek kiképzését is vállaljuk!

Csatlakozás ügyben keressetek engem (Egorazzyka) vagy leaderünket: gzsolt88

• Én is kihasználom a lehetőséget és ajánlok aktív menedzser társaimnak még egy alternatívát egyesülethez való csatlakozásra. Egyesületünk a The Army várja azokat, akik szeretnének csapatban is játszani. Az egyesület fiatal, de rendelkezik tapasztalt játékosokkal, így ha még nincs nagy rutinod akkor sincs baj, majd segítünk. Jelenleg a bajnoki osztályban vagyunk. Ebben az évben már megmérettetjük magunkat egyesületi versenyeken( mel, wcc ) Jelentkezni nálam, vagy paulus76 nálam lehet. Jó játékot mindenkinek.

• korábbi héten rengeteg egyesületnek írtam a Star Cup-al és párbajozással kapcsolatban és találtam jó pár olyan egyesületet ahol nincs aktiv egyesületi élet, viszont sok az aktív játékos. mivel ennyire fellendült az érdeklődés az aktiv játékosok iránt ezért gondoltam megosztom az inaktiv egyesületek listáját akiket érdemes lehet felkeresni:

611 Hungarian Gold team – petya05 (inaktivak, több aktiv manager)
    689 Hungari menedzserek – Lacca77 (inaktivak, több aktiv manager)
    1171 HunGlory – Gergő Kovács24 (inaktivak, több aktiv manager)
    1257 Magyar Nacionalisták – Krisz0509 (nem aktivak, több aktiv manager)
    1595 Magyarország – Bence Laki , szabocsabi (mod helyettes) (nem aktivak, több aktiv manager)
    1896 Hun team no1 – Szabesz15 (nem aktiv egylet, több aktiv man.)
    Hungary EGYH – L.ßalázs (inaktivak , több aktiv man.)

a régi helyezés, egyesület név vagy a manager név alapján rátudtok keresni az egyesületekre és talán tudtok toborozni új tagokat. 🙂

• Aki esetleg nincs a face csoportban,ezen a linken lehet jelentkezni vagy rákeresni az "Online Soccer Manager (HUN)" csoportra..Az egyesületi tagtoborzás,egyesületek reklámozása engedélyezett.
    https://www.facebook.com/groups/944687949002545/
    A belépési jelentkezésnél meg kell adni a managernevet,az adminok ezután fogadják el a jelentkezést.