A nap első és utolsó posztja

• Community Manager

A régi fórumon elkezdett játékot ebben a témában lehet folytatni. :wink:

• Első? :laughing:

• @scottibrahim said in A nap első és utolsó posztja:

A régi fórumon elkezdett játékot ebben a témában lehet folytatni. :wink:

**Sziasztok!
    Nos a játék lényege,hogy te légy az első,avagy te légy aznapi utolsó hozzászóló
    Az első,illetve az utolsó is kap 1 pontot.
    Az idő mindennap reggel 6-ól este(éjszaka) 00.00.00 óráig tart.
    ----Mivel az új fórumon nincs pontos idő írva a hozzászólásnál,kérnék minden hozzászólót,hogy a hozzászólásánál írja óda a pontos időt is!
    Ez fontos lesz,mivel ellenkező esetben,elkerűlheti a figyelmemet és nem kerül beszámításra!----
    Ugye a játék lényege érdekében nyugodtan lehet Duplaposztolni,. mert ugye posztolsz 23:59:23 kor ,akkor utána akár már 23:59:57-kor is írhatsz utána egyből nyugodtan a győzelmed érdekében,. Remélem a fórum moderátoroknak nem gond ,hogy ha sok Duplaposzt van a témában.

Tehát hajrá koránkelők és éjszakai baglyok: :D **

• Community Manager

Van pontos idő. A hozzászólásnál írja, hogy pl. 12 órával ezelőtt vagy 11 órával ezelőtt... na arra kell ráhúzni az egeret és ott mutatja, hogy mikor lett elküldve a hozzászólás.

• Duplaposztolni viszont nem lehet, hiszen van a 2 perces limit ;)

• Hungarian Moderator

Kié lesz az év utolsója? :D

• Nem te. :)

• Hát ez a megtiszteltetés engem illetett, hogy ebben a versenyben enyém az utolsó! Köszönöm szépen a megtiszteltetést, boldog új évet mindenkinek! :)

• @Simó-Zoltán said in A nap első és utolsó posztja:

Hát ez a megtiszteltetés engem illetett, hogy ebben a versenyben enyém az utolsó! Köszönöm szépen a megtiszteltetést, boldog új évet mindenkinek! :)

Igen tied az utolsó,ez meg az első!
    BÚÉK mindenkinek.

• @scottibrahim said in A nap első és utolsó posztja:

Van pontos idő. A hozzászólásnál írja, hogy pl. 12 órával ezelőtt vagy 11 órával ezelőtt... na arra kell ráhúzni az egeret és ott mutatja, hogy mikor lett elküldve a hozzászólás.

Köszi az infót,ezt nem tudtam!

• Simó Zoltán 2.p
    • Neymar Fan. 2.p
    • Scottibrahim 1.p

• Az új évvel nem kezdődik újra? :question: :)

• E l s ő??

• @Simó-Zoltán said in A nap első és utolsó posztja:

Az új évvel nem kezdődik újra? :question: :)

Mivel csak pár napról van szó,úgy gondolom,nem kell újraindítani a számolást.:wink:

• Tegnap utolsó voltam :D

• Utolsó..

• első

• Állás:

-Simó Zoltán 6.p
    -Williams 4 3.p
    -Neymar Fan. 2.p
    -Scottibrahim 1.p

• Első? :D

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.