Buton de raport limbaj vulgar si buton blocare utilizator - pareri :!??:!

• English Users

M-am lovit recent de o situatie ce m-a tulburat, un specimen a inceput sa imi trimita mesaje rasiste, teroriste, xenofobe etc. dar i-am raspuns cat mai frumos si vazand ca insista am vrut sa-l raportez, cand surpriza pot da raportare trisor (si atat) cu 2 optiuni ( conturi multiple sau tranzactii suspecte dar nici un buton pentru OFFENSIVE LANGUAGE
    Cat despre trisori, toti ne-am lovit de ei iar numarul conturilor e in crestere, si cum multi jucam simultan pe toate cele 4 slot-uri un buton de BLOCK USER cred car fi util, astfel evitam sa ne mai intalnim cu trisorul si conturile acestuia sau pur si simplu nu mai vrei sa joci impotriva cuiva
    Vi s-ar parea utile butoanele daca acestea ar exista ?
    Moderatorii in engleza mi-au sters postarea sunt curios ce se va intampla cu asta

• Romanian Moderator

Salut!
    Pentru a raporta un manager pentru un limbaj vulgar, te rog sa faci screenshot la mesajul respectiv si sa trimiti mail la RO.support@onlinesoccermanager.com cu imaginea si numele de manager a celui pe care vrei sa il raportezi. Colegii din staff vor analiza situatia ta si va lua masuri daca este cazul.

• English Users

@Kings-Dutza Multumesc, bine ca am intrat pe forum ca sa aflu asta dar cum eu nu stiam ma gandesc ca sunt multi in situatia mea.

• Romanian Moderator

Cu siguranta sunt multi care nu au idee cum sa raporteze un mesaj indecent, dar cu vizualizarea forumului si a cere informatii suplimentare, se va gasi o cale in rezolvarea problemelor

Log in to reply