Osm tekliflerinden TALES OF WIND coins sorunu

• Turkish Users

Merhaba OSM oyun tekliflerinden TALES OF WIND oyununu indirdim görevi tamamladım turuncu kedi satışını da aldım ama COINS im gelmedi ilgilenir misiniz lütfen?

• Turkish Moderator

@Ömer-Gr-01 Merhaba, sorunuzun cevabı Sıkça Sorulan Sorular kısmında mevcut.

Soru: İş kulübünden bir teklif tamamladım ama hediye boss coinsler hesabıma yüklenmedi?
    Cevap: İş kulübündeki teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz.

Sorularınızı Destek bölümünde sorabilirsiniz.

• Community Manager

@RevengeisComing said in Osm tekliflerinden TALES OF WIND coins sorunu:

@Ömer-Gr-01 Merhaba, sorunuzun cevabı Sıkça Sorulan Sorular kısmında mevcut.

Soru: İş kulübünden bir teklif tamamladım ama hediye boss coinsler hesabıma yüklenmedi?
    Cevap: İş kulübündeki teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz.

Sorularınızı Destek bölümünde sorabilirsiniz.

Teşekkürler

Log in to reply