Szankciót kérek!

• Helló! Az a problémám, hogy valaki átállította a taktikai felállásomat. Eddig az volt amit beállítottam az elején megnéztem a tegnapi meccs előtt is. De most össze van keverve. A csatár a középpályát támogatja, ( amit én soha nem állítanék be. távoli lövések? Szélső játék, vagy rövid passzokat szoktam alkalmazni. A lestaktikát is kivette, pedig mindig használom. szinte mindent át állított! A Holland bajnokságba játszom, és a Go Ahead Eagles a csapatom. A Psv-vel játszottam tegnap. Nem akarom meggyanúsítani, de a tények azt mutatjátk, hogy ő piszkálta meg a taktikámat, mivel ilyen még nem fordult elő. A jelszavamat megváltoztattam.

• Community Manager

A jelszó megváltoztatása remek ötlet volt, de büntetést kérni valakire bizonyíték nélkül... Sajnos semmi sem utal arra, hogy valóban az általad említett menedzser nyúlt bele a fiókodba. Az is előfordulhat, hogy a játékkal van valami probléma, volt már ilyen korábban, hogy magától állította át a taktikát. Ha a további fordulókban is ilyesmit tapasztalnál, akkor kérlek jelentsd és továbbítjuk a fejlesztők felé.

• @scottibrahim rendben

• scott nekem is bajok vannak.
    A játékfelfogást egyszerűen nem lehet átállítani... Most már borzasztóan idegesítő. Akárhova viszem legközelebb már tuti, hogy ott van ami még agresszív, de épphogy nem MINDENT VAGY SEMMIT!
    Rengeteg pirosat kapok. Ma az olasz bajnokságban az Inter úgy vert 2-0-ra, hogy 2-vel lőtt többet csak, de nekem ki állították két játékosomat!
    Folyton az eltiltásokkal kell miatta szívjak, és jó lenne ha végre meg csinálnák ezt a játékot, mert rengeteg a hiba ahogy látom.
    És a taktika az alapja, ha azzal bajok vannak akkor meg mi értelme játszani??

• Community Manager

@Simó-Zoltán Tehát a játék magától átvált kemény stílusra? Hol állítod be a taktikát, telefonon vagy a weboldalon?

• Telefonon!
    Néha-néha nagyon babonás vagyok és most az van, hogy nem lépek be csak fórumra itt, mert jól megy most telefonnal, ezért ott állítgatom, míg régen nem ment ennyire sem! :)
    Nem kinevetni :blush:

• Community Manager

Telefonon előfordul (főleg alacsony töltöttségnél), hogy egyszerűen nem küldi el a szervernek a beállított taktikát és így nem is menti el rendesen...

• Már régebb óta csinálja.. nem 1x volt.
    Mostani mindkét ligámban...

• Community Manager

Igen, sajnos a telefonos verzió már régóta ilyen.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.