ligde yenilme sorunu (bugu)

 • English Users

  ben süper ligde arkadaşımlarımla beraber oynadıgım ligin 30 küsür haftalarında 153m kadro değerine sahip alt sıralarda bi takımla karşılaştım ve bu takım beni 1 0 kendi evimde yendi benim kadro değerim 1.3 milyar sadece kalecimin değeri adamın kadro değerine denk saham 3 seviye ve ben yenildim niye yenildim yani bu bugmu ne kadar kötü taktik olabilir yani çıldırıcam o maç ı geri yapın bişey yapın bugu giderin böyle olmaz adam oyuna 500 tl para yatırıyor ona rağmen alt sıradaki gs ye yenili
  riyor where is the adalet?

 • Turkish Moderator

  @EMRE-YAMANEL Merhaba,

  Maç sonuçları kadro gücünüz, oyuncuların form ve moral durumları, taktiğiniz ile doğru orantılıdır. Bunların sadece birinin olması o maçı kesin olarak kazanacağınız anlamına gelmez. Kadro değerinizin yüksek olması veya özel antrenman kullanmış olmanız sadece o maç için rakibe göre avantajlı konuma geçebileceğiniz anlamına gelir.Tabi bunun için kendi taktiğiniz, rakibin taktiği ve rakip takımın da oyuncu durumları önemlidir. (Ev sahibi avantajı ve stadyum sahası da extra avantaj olabilir)

  Ayrıca oyunda şans faktörü de vardır, nasıl ki gerçek hayatta düşük kadro değerine sahip takımlar büyük kadro değerli takımlardan puan ve puanlar alabiliyorsa OSM'de de bu tarz durumlar olması gayet doğaldır.

  Taktiksel konularda yardım için OSM Taktikleri başlığını kullanabilirsiniz.

  İyi oyunlar.