• Turkish Users

  Re: OSM Taktikleri

  An itibariyle bu oyunun saçma sapan puan kayıplarında bir sezonda dördüncüsünü yaşadım 7 arkadaş oynadığımız ligte manchester city olarak 1.1 milyar kadro değeri ofansid rakibe yakın oyna ve topa hakim ol 4 4 3 b kanatları kullan taktiğiyle 150 milyon kadro değeri olan bournemouth'la berabere kaldım ve şampiyonluğu kaybettim bu oyunuda daha sittin sene oynamam iyi akşamlar

 • Turkish Moderator

  @Berkin-Sarı Merhaba,

  Maç sonuçları kadro gücünüz, oyuncuların form ve moral durumları, taktiğiniz ile doğru orantılıdır. Bunların sadece birinin olması o maçı kesin olarak kazanacağınız anlamına gelmez. Kadro değerinizin yüksek olması veya özel antrenman kullanmış olmanız sadece o maç için rakibe göre avantajlı konuma geçebileceğiniz anlamına gelir.Tabi bunun için kendi taktiğiniz, rakibin taktiği ve rakip takımın da oyuncu durumları önemlidir. (Ev sahibi avantajı ve stadyum sahası da extra avantaj olabilir)

  Ayrıca oyunda şans faktörü de vardır, nasıl ki gerçek hayatta düşük kadro değerine sahip takımlar büyük kadro değerli takımlardan puan ve puanlar alabiliyorsa OSM'de de bu tarz durumlar olması gayet doğaldır.

  Taktiksel konularda yardım için OSM Taktikleri başlığını kullanabilirsiniz, konunun içine yazmak için Konuyu cevapla seçeneği yerine Cevap seçeneğini kullanabilirsiniz.

  İyi oyunlar.