Oyun oynanamaz hale geliyor

 • Turkish Users

  Önceden Bedava Kısmi vardiborsdan video izliyerek coins alabiliyorduk. Ve coins satin alma yerindedende video izliyobilyoduk artik sadece arayuzden video izleyip coins alabiioruz oda saatte 3 coins. Biz 4 takim yonetioruz her oyuncu icin 1 coin vermek zorundasin dostluk maci 4 xoins yani hee takimda en az 300-400 coins harcman gerekir 4 takimsa 1000 coins harcasan odulnolarak aldigin miktar max 400-500 verior ya bedavayintekrar getirin yada daha fazla coins verin baska sekimde 4 takim birden uonetmemiz imkansiz lutfen bu sorunlari duzeltin artiknoyun yavas yavas oynanamaz hale geliyor.

 • Turkish Users

  @bguneysezgin oynama o zaman knk

 • Turkish Users

  @bguneysezgin Piyasadaki en 'pay to win' olmayan oyunlardan bir tanesine oynanamaz hale geliyor diye sitem etmen bence garip olmuş. Saatte 3 coins alsan ve transferler her 2 saatte bir gerçekleşse bile 6 coins, günde diyelim 10 kere bu şekilde reklam izledin 30 coins yapar. 4 takım ile günde ortalama 5'er oyuncu alsan bile 20 coins yapıyor, kalan 10 coins de birike birike o sezonluk gizli ve özel antrenmanlarını karşılar, sezon sonunda alacağın bonus coins'ler de cebine kalır. Ayrıca zaten başarımlardan da gelen coins'ler ile de birikim yapmış olursun. Eğer coins yetmediğini düşünüyorsan dostluk maçlarını abartıyorsundur bence çünkü oradan gelecek gelişim çok fazla katkı sağlamaz onun yerine oyuncu al - sat ile kadro değerini çok daha fazla arttırabilirsin.

 • Turkish Users

  @ofmhesabi1 aga vakla ben her takimda gunde 2 dostluk atiorum 8 coins eder 4 takim dersen 32 coins 8 coinste dielim transfeee gitti etti 40 kasiftende 10 gitti dersek 50 yani benim her gun net 50 coin gidiyor video ise satte 3 coins 10 kez tekrarlrsan bile 30 coins eder tabi 10 kez tekrarlayamazsin

 • Turkish Moderator

  @bguneysezgin Merhaba, uygulamanın son sürümüne sahipseniz eskisi gibi 3+3+3 şeklinde video izleyebilirsiniz.

  İyi oyunlar.