E-mailde bildirildi ama gerçekleşmedi

 • Turkish Users

  07.04.2020 tarihinde bir hileciyi çoklu hesapla takımına fon sağladığı için raporlamıştım. Bana 10.04.2020 tarihinde OSM'den gelen e-mail aşağıdaki ekran alıntısında mevcuttur. Çoklu hesap kararı verildiği yazıyor ama bugün ayın 12'si olmasına yani kararın üzerinden 3 gün geçmesine rağmen bu kişi hala ligte bulunuyor ve hesabına giriş yapabiliyor, menajer listesinde görülüyor. İlgilenilirse çok mutlu olurum.

  gelen email


 • @metinkara54 karar bölümünün karşısında yazan ifade sizin o kullanıcıyı şikayet ettiğiniz sebeptir. Raporunuzla ilgilenilmiş ve hileci olmadığı sonucuna varılmış. Eğer kullanıcının hileci olduğunu düşünüyorsanız daha detaylı şekilde ekran görüntüleriyle bir rapor daha oluşturabilirsiniz. İyi oyunlar..

 • Turkish Moderator

  @saitsait60 said in E-mailde bildirildi ama gerçekleşmedi:

  @metinkara54 karar bölümünün karşısında yazan ifade sizin o kullanıcıyı şikayet ettiğiniz sebeptir. Raporunuzla ilgilenilmiş ve hileci olmadığı sonucuna varılmış. Eğer kullanıcının hileci olduğunu düşünüyorsanız daha detaylı şekilde ekran görüntüleriyle bir rapor daha oluşturabilirsiniz. İyi oyunlar..

  Cevap için teşekkürler 👍