Recrutare membri pentru echipaje

• @scorzinho ,,Primul pas spre reeducare este sa fii obedient pana la servilism. Al doilea pas este sa faci o f delatiune publica. In al treilea pas iti culpabilizezi tovarasii iar in al patrulea iti iei alifie- Virgil Ierunca,,Fenomenul Pitesti"
    Din pacate coloana vertebrala nu se regenereaza.

• @fireman-one aoleuu!! Ai grija ce postezi!! Vrei un forum ban? .....Sau ai primit acord pentru “publish”, dupa comisia de cenzori?

• @scorzinho avand in vedere ca joc sub alt steag, am luat acord de la dodon si maia. In comunitatea autoexilatilor din Moldova nu exista codex managerium, nu e nevoie de osanale iar opiniile separate nu sunt considerate afronturi la adresa satrapului si nu exista politica pumnului in gura. Da, ma astept la orice, nu doar la ban...ci chiar la suspendare definitiva....o sa o iau de la capat dar imi voi pastra coloana, fața de alții....care ani buni n-au avut treaba cu RR si acum se erijeaza in lideri. In fine...pe ei, moldovanii mei, pe ei, pe mama lor.

• Caut echipaj!😅

• Salutare, echipajul ⭐LUPII GALBENI⭐recrutează tinere talente pentru participarea în diverse competiții organizate cu echipajul, activitate și seriozitate, pe acest principiu dorim sa creem un echipaj competitiv , care să ajungă cât mai sus!

• Romanian Revolutionists cauta manageri seriosi care sunt dispusi sa isi arate experienta si calitatea.

Conditii pentru acceptare:
    -Sa stie ce sunt echipajele.
    -Sa fie activi.
    -Sa aloce minim 2 sloturi pentru echipaj.

Astept PM daca sunteti interesati.