Recrutare membri pentru echipaje

• @scorzinho ,,Primul pas spre reeducare este sa fii obedient pana la servilism. Al doilea pas este sa faci o f delatiune publica. In al treilea pas iti culpabilizezi tovarasii iar in al patrulea iti iei alifie- Virgil Ierunca,,Fenomenul Pitesti"
    Din pacate coloana vertebrala nu se regenereaza.

• @fireman-one aoleuu!! Ai grija ce postezi!! Vrei un forum ban? .....Sau ai primit acord pentru “publish”, dupa comisia de cenzori?

• @scorzinho avand in vedere ca joc sub alt steag, am luat acord de la dodon si maia. In comunitatea autoexilatilor din Moldova nu exista codex managerium, nu e nevoie de osanale iar opiniile separate nu sunt considerate afronturi la adresa satrapului si nu exista politica pumnului in gura. Da, ma astept la orice, nu doar la ban...ci chiar la suspendare definitiva....o sa o iau de la capat dar imi voi pastra coloana, fața de alții....care ani buni n-au avut treaba cu RR si acum se erijeaza in lideri. In fine...pe ei, moldovanii mei, pe ei, pe mama lor.

• Caut echipaj!😅

• Salutare, echipajul ⭐LUPII GALBENI⭐recrutează tinere talente pentru participarea în diverse competiții organizate cu echipajul, activitate și seriozitate, pe acest principiu dorim sa creem un echipaj competitiv , care să ajungă cât mai sus!

• Romanian Revolutionists cauta manageri seriosi care sunt dispusi sa isi arate experienta si calitatea.

Conditii pentru acceptare:
    -Sa stie ce sunt echipajele.
    -Sa fie activi.
    -Sa aloce minim 2 sloturi pentru echipaj.

Astept PM daca sunteti interesati.

• • Echipajul The Elder Gods recrutează jucători serioși și activi:
    ▪︎ Cerințe:
    • Activ
    • Cu chef de joc
    • Ambițios
    • Cu cei 7 ani de acasă.
    Dacă tu crezi că te pliezi pe cerințele noastre, nu ezita să mă contactezi.

• @iovacodrutliv se mai poate :))☺

• Cu toate ca activitatea de pe forum este in scădere, am decis sa anunt ca echipajul “ Romanian Pwners ” s-a reunit și este in căutare de oameni.(am precizat “oameni” ci nu manageri deoarece caracterul primează) Cei mai vechi probabil cunosc acest echipaj și stiu rezultatele bune și foarte bune pe care le-a obținut și bineînțeles și membrii echipajului care au avut rezultate individuale foarte bune pana la nivel mondial. Cu toate acestea, mereu e loc de mai bine, deci asteptam doritori care sa ne ajute și la rândul nostru sa ii ajutam, sa ajungem sus, unde zic eu ca ne este locul. Nu mai are rost sa mentionez seriozitatea membrilor echipajului, dar la rândul nostru asteptam seriozitate și din partea dumneavoastră. Pentru orice detalii va stau la dispoziție și o sa va răspund la orice intrebare/nelămurire cu privire la echipaj și obiectivele noastre, care va spun sincer ca sunt mărețe și realizabile.
    Ca sa nu îmi iau prea mult hate, va spun ca sunt doar un mesager, deci dacă vor fi doritori și vor fi refuzați, nu este decizia mea ci decizia grupului. Suntem o echipa, reîncepem un nou drum și vrem sa mărim grupul, cam asta e concluzia.

P.S: Cred ca este primul meu post pe forum și cu toate ca sunt destule pareri negative cu privire la comunitatea osm din România, eu am respect pentru toți cei care au intenții bune cu privire la forum și joc in general, cu toate ca nu mereu le iese bine, deci va rog sa va abțineți de la comentarii aiurea și sper sa rămân cu același respect și după aceasta postare. Mulțumesc pentru timpul acordat!

• @anacordos Bafta cu echipajul baieti si ma bucur ca ati revenit!

• Romanian Revolutionists recruteaza!

Cerinte:

• Cunoasterea Battlepedia

• Top 100.000 in clasament

• Minim 5 VS jucate

• Minim 1 CB jucat in ultimul an

• Disponibilitatea sa joace in pana la 3 competitii simultan

Daca sunteti interesati, astept sa ma contactati cu PM pe forum sau in joc!

NOTA: Daca nu indepliniti criteriile si vreti sa intrati in echipaj, puteti da mesaj pentru un trial 😉

• Salut! Caut echipaj activ, ofer la randul meu activitate si disponibilitatea de a juca in batalii si liga echipajului. Nu sunt familiarizat cu bataliile, dar vreau sa invat cat mai multe alaturi de oameni experimentati.

• ▪︎The Elder Gods 🧙‍♂️

• Recrutează 5 noi membri !
    ☆Cerințe:
    • Serios.
    • Să mai fi jucat în modul battle.
    • Activ.

O zi bună ! 🍺

• Romanian Moderator

Echipajul Dracula RO Land recrutează manageri de orice vârstă, cu experiență sau fără, nu contează....importantă este mica activitate.

Cine dorește să adere în DRL, să mă caute în privat 😉

• Romanian Moderator

@kings-dutza said in Recrutare membri pentru echipaje:

Echipajul Dracula RO Land recrutează manageri de orice vârstă, cu experiență sau fără, nu contează....importantă este mica activitate.

Cine dorește să adere în DRL, să mă caute în privat 😉

Inca mai cautam membrii tineri, cu ambitie, la inceput de cariera si loilali echipajului 🙂

• Renato, fără să te superi pe mine, te întreb: ce faci dacă viitorii membrii îți oferă aceeași loialitate oferită de tine? Ai stat în TITANS 2 luni și a părut că ai plecat din cauza eliminării din CC...

• Romanian Moderator

@smocker prefer sa nu raspund la aceasta intrebare 😉
    Succes cu Pwners!

• Romanian Revolutionists recruteaza!

Cerinte:

• Cunoasterea Battlepedia

• Top 100.000 in clasament

• Minim 5 VS jucate

• Minim 1 CB jucat in ultimul an

• Disponibilitatea sa joace in pana la 3 competitii simultan

Daca sunteti interesati, astept sa ma contactati cu PM pe forum sau in joc!

NOTA: Daca nu indepliniti criteriile si vreti sa intrati in echipaj, puteti da mesaj pentru un trial 😉

• Caut echipaj 😛

• Ai toate sansele, mai ales dupa antipatiile pe care le-ai dobandit acum cateva zile. ✊

Log in to reply