Toplam menejer puanım yenilenmiyoe


 • Turkish Users

  Merhaba menejer puanım eskilerinin üstüne yüklenmiyor kaç tane lig bitirmeme rağmen 1900 küsurlu bir menejer puanım olduğunu gösteriyo bu yüzden de dünya sıralaması gibi sıralamalar değişmiyor hep aynı kalıyor ve dünya hakimiyetim de değişmiyor.


 • Turkish Moderator

  Merhaba,

  Menajer puanlarınızı Profil bölümünden görebilirsiniz. Sıralamanız her Menajer sayfanıza göre ayrı ayrı hesaplanmaktadır ve Menajer Puanınızın en fazla olduğu sayfanıza göre sıralamanız değişmektedir. Bitirdiğiniz ligin bulunduğu sayfa, en fazla puanlı olan Menajer sayfanızı geçmemişse sıralamanıza etkisi olmayacaktır.

  Kontrollerinizi yaptıktan sonra sorun hala devam ederse sorununuzu, kullanıcı adınız ile birlikte tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail olarak atabilirsiniz.


 • Turkish Users

  Tamamladığın liglere baktığımda son ligin 9 gün önce bitmiş onun harici 2 ligin de 2019'un ilk 2 ayında bitirmişsin. Eğer bahsettiğin ligler 2018 Nisan ve öncesinde bitirdiklerinse onların puanlarının gözükmemesi normal. Tam süresini bilmiyorum ancak ligi bitirmenin üstünden belirli bir süre geçtikten sonra o ligden aldığın menajer puanı siliniyor. Tam süresini moderatör arkadaşlardan biri yazar konuya cevap vereceklerinde.


 • Turkish Moderator

  Merhaba,

  Her bir kulüp sayfasının bağımsız sıralaması vardır. Eğer 4 kulüp sayfasında da kulüp yönetiyorsanız 4 farklı sıralamanız olur. Profilde gösterilen sıralama en yüksek puana sahip olduğunuz kulüp sayfasının sıralamasıdır. Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması şu şekilde olur:

  • Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder
  • 180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir
  oranda sıralamanıza etki eder.
  • 700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

  @EgoistMsd , @ofmhesabi1 Cevap için teşekkürler.

  İyi oyunlar.


Log in to reply