• Turkish Users

  Selam arkadaşlar 2009da kaydolduğum ofmde tabi o dönemlerde sıralamada ilk500 içindeydim sonrasında ara ara girip oynadım fakat bugünlerde yeniden gireyim bir bakayım dedim fakat oyun bayağı değişmiş ekip olayı vs bir sürü yenilik gelmiş oyuna sizden istediğim ekibin oyuna ne gibi katlısı olduğu hakkında bilgilendirilmek ve iyi bir ekip varsa katılmak.
  teşekkürler iyi oyunlar..


 • @123kgg hoşgelmişsiniz. Biliyorsunuz ki OSM bireysel bir oyun. Ekipler de bu bireyselliği daha çok takım oyununa, takım ortamına çeviriyor. Yapılan 5v5 savaşlar, ekip ligleri, ekip chatleri vesaire gibi özellikleri var. Bizim ekip iyi bir ekip değil ama yine de davetlisiniz 🙂 Ekip aramak istiyorsanız Ekibe alım başlığını kullanabilirsiniz. İyi oyunlar..

 • Turkish Users

  @saitsait60 hosbuldum hocam. ekip olayının ne gibi getirisi var vs tarzı biraz araştırayım ilgi çekici bir cazibesi yoksa manasız olur bence ayrıca teklifin için de teşekkür ederim 🙂

 • Turkish Moderator

  @123kgg

  Mehaba, ekibin en büyük cazibesi; oynadığımız bu bireysel oyunda bir yandan da ekip (grup) arkadaşlarımızla aynı hedef doğrultusunda mücadele vermektir.

  @saitsait60 said in Ekip hakkında bilgi:

  @123kgg hoşgelmişsiniz. Biliyorsunuz ki OSM bireysel bir oyun. Ekipler de bu bireyselliği daha çok takım oyununa, takım ortamına çeviriyor. Yapılan 5v5 savaşlar, ekip ligleri, ekip chatleri vesaire gibi özellikleri var. Bizim ekip iyi bir ekip değil ama yine de davetlisiniz 🙂 Ekip aramak istiyorsanız Ekibe alım başlığını kullanabilirsiniz. İyi oyunlar..

  Cevap için teşekkürler.

  İyi oyunlar.